Misa Digital Guitar

Gitarowi puryści zmieszają Misa Digital Guitar z błotem. To ustrojstwo bez strun, z ekranem dotykowym i 144 przyciskami śmie ktoś nazywać gitarą?

 

Pozostali docenią jej wszechstronne możliwości. To nie jest instrument do rockowego szarpidrucenia, ale kontroler MIDI wyzwalający całkowicie nowe dźwięki, które polubią zwłaszcza twórcy muzyki elektronicznej. I ci, którym brakowało pomostu pomiędzy gitarą tradycyjną a grą Guitar Hero. Póki co, tej "gitary" nie dostaniesz w normalnym sklepie. By dowiedzieć się, czy w ogóle jest szansa na jej zakup, musimy skontaktować się z producentem.

 

www.misadigital.com

 

cena: nieznana

 

 

Tekst: Tomasz Kostrzewa

Zdjęcia: Daniel Adamski, Sławomir Kamiński, Wojciech Surdziel, Shutterstock, materiały prasowe (montaż)

 

 

Czytaj też na Logo24:

 

Dla fanów gier i ostrej muzyki gitarowej mieszanka idealna - gra muzyczna. Zamiast strzelać albo machać mieczem, zasuwamy na gitarze. I to kawałki Metalliki!

Twój syn zaczyna podrygiwać w rytm kawałków Dody? Boisz się, że za chwilę założy fanklub Feel albo Szymona Wydry? Chcesz go ocalić przed muzycznym chłamem? Koniecznie zabierz go do Hard Rock Parku, gdzie dziennikarz "Logo" dotarł jako pierwszy z Polski.

Nie samym padem gracz żyje! Użytkownicy Xboksa 360, Sony PlayStation 2 i 3, Nintendo Wii czy zwykłych pecetów mają dziesiątki sposobów, by urozmaicić sobie rozrywkę. Wyobraźnia twórców akcesoriów do konsol i komputerów nie zna granic.

Więcej o: