Logitech Squeezebox Radio - radio internetowe

W naszym przekonaniu radia internetowe są drogie. W przypadku tego urządzenia Logitecha też cena nas razi, choć mamy tu kilka kosztownych rozwiązań. Przede wszystkim bezprzewodowe połączenie z domową siecią (WiFi), a to oznacza, że kabelek nie będzie potrzebny, w dodatku radio może stać, gdzie chcesz.

 

Również na tarasie, bo możesz skorzystać z zasilania bateryjnego. Spory wyświetlacz pomaga w obsłudze: wyszukiwaniu stacji i przeglądaniu okładek albumu. Radio może pełnić także funkcję radiobudzika. Za dźwięk odpowiadają dwa głośniki (wysoko- i niskotonowy). Jest gniazdo słuchawkowe.

 

Wyświetlacz: 2,5" LCD

 

Złącza: Ethernet, WiFi

 

Wymiary: 130×220×128 mm

 

 

Cena 749zł

 

 

Żródło: Smart

 

 

Czytaj też na Logo24:

 

W tym roku zamiast laptopów będziemy używali tabletów, stacjonarne komputery pójdą w odstawkę zastąpione przez internetowe telewizory, a dzięki e-readerom tradycyjne książki pokryje warstwa kurzu. Przesada? Tylko trochę. Telewizja 3D, o której piszemy na stronach 62-69, nie jest jedyną technologią, na jaką czekamy w tym sezonie.

Podpowiadamy, na co jeszcze warto zbierać pieniądze.

Okrutnie drogo, ale poziom najwyższy.

Jeśli  jednak zależy ci na doskonałej jakości dźwięku i obrazu, powinieneś coś wybrać. Jest z czego.

Radio + budzik + odtwarzacz multimedialny. Można się zbudzić, słuchając radia, nagrań MP3 lub oglądając film. Do tego funkcje ramki cyfrowej. 1 GB pamięci wbudowanej plus slot na karty.
 

Wystarczy przyłożyć palec, aby włączyć muzykę albo... zmierzyć tętno. Urządzenie dla biegaczy. Proste i wygodne.

Więcej o: