Hanns Soccer: telewizor na mundial

Telewizor dla chłopców zakochanych w piłce nożnej. Czyli dla nas wszystkich.

 

Rozmiary ekranu i parametry może nie zachwycają (28 cali, 1280x1024 pikseli, czas reakcji matrycy - 5 ms), ale pobór mocy jest niski (95 W), a cena urządzenia znośna: 2000 zł. Co ciekawe, telewizor tajwańskiej firmy Hannspree możemy obrócić o 90 stopni - niczym futbolówkę w rękach. Prezent na mundial?

(fig)

 

 

Czytaj też na Logo24:

 

 

Nike Football+ to internetowa platforma z cyklem treningów doskonalących technikę gry w piłkę nożną. Treningi opracowali trenerzy najlepszych europejskich klubów (Juventus, FC Barcelona), a prezentują je słynni piłkarze (Fernando Torres czy Cesc F?bregas).

Aby kupić telewizor dostosowany do twoich potrzeb i możliwości, musisz znać odpowiedzi na wiele pytań. W naszym tekście znajdziesz informacje, które pomogą podjąć właściwą decyzję.

W tym roku zamiast laptopów będziemy używali tabletów, stacjonarne komputery pójdą w odstawkę zastąpione przez internetowe telewizory, a dzięki e-readerom tradycyjne książki pokryje warstwa kurzu. Przesada? Tylko trochę. Telewizja 3D, o której piszemy na stronach 62-69, nie jest jedyną technologią, na jaką czekamy w tym sezonie.

Podpowiadamy, na co jeszcze warto zbierać pieniądze.

Telewizor, DVD, wieża, komputer, projektor PVR amplituner, czasem nawet oświetlenie.

Dobry pilot uniwersalny umożliwi ci sterowanie każdym urządzeniem obsługującym podczerwień.

Więcej o: