Adapter Crosley Revolution

Wreszcie doczekaliśmy się naprawdę sprytnego i wygodnego sposobu na słuchanie muzyki wprost z płyt winylowych. Adapter Crosley Revolution to rewolucja, w której walka toczy się o prawo do muzyki z winylu dla każdego - gdzie chce i kiedy chce.

 

To pierwszy adapter zasilany bateriami i pierwszy tak mały, że aż prosi się o zabieranie go w każdą podróż. A dzięki portowi USB analogowe nagrania łatwo zamienimy na cyfrowe. 

 

www.crosleyradio.com

 

cena: 150 dol.

 

 

Tekst: Tomasz Kostrzewa

Zdjęcia:  materiały prasowe (montaż)

 

 

Czytaj też na Logo24:

 

 

Audiofilowi przykrość sprawia słuchanie brzęczącego radia i empetrójek. Zbiera więc grosz do grosza, żeby w końcu kupić w miarę przyzwoity sprzęt grający. Czyli taki za kilkaset tysięcy złotych.

Wiele osób nie może się rozstać z zalegającymi szuflady kasetami magnetofonowymi. Trudno tak po prostu wyrzucić część swoich wspomnień z młodości czy dzieciństwa. Istnieje bardzo prosty sposób, by nadal cieszyć się ulubionymi nagraniami Kobranocki oraz George'a Michaela i równocześnie przenieść je w XXI?wiek.
Witajcie u kresu miniaturyzacji odtwarzaczy DVD. Ten ma średnicę około 15 cm, czyli jest rozmiarów płyty DVD.

Po telefonach, komputerach, odtwarzaczach audio i wideo nadszedł czas na miniaturyzację projektorów. Kieszonkowe rzutniki podświetlane diodami LED oferują obraz o jasności kilkudziesięciu lumenów, rozdzielczości VGA i przekątnej do 2,5 m.

Więcej o: