Shining in the Rain

Spacery w ciemną i deszczową noc mogą bawić Gene'a Kelly'ego, ale nie każdy musi podzielać entuzjazm wykonawcy "Deszczowej piosenki".

 

Niewygody takiej sytuacji zminimalizuje EasyWalk - parasolka z wbudowaną w rękojeść latarką, która nie tylko ochroni przed deszczem, ale także oświetli drogę. A gdy nie pada, EasyWalk zamienia się po prostu w zwykłą, w pełni funkcjonalną latarkę.

 

www.latestbuy.com.au

 

Cena: 38 dol.

 

 

Tekst: Tomasz Kostrzewa

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

 

Zobacz też na Logo24:

 
 
Zabawny pomysł na rozwiązanie problemu, co zrobić z parasolem, gdy obie ręce mamy zajęte. Autorami pomysłu są Japończycy, którzy proponują zastąpienie zwykłej rączki elastycznym uchwytem, dającym się owinąć np. wokół przedramienia.
Parasol samuraja
Miejcie się na baczności prezenterzy pogody, podający błędne prognozy. Właściciel tego parasola nie wybaczy wam pomyłki. Ten całkiem porządny parasol ma rękojeść samurajskiego miecza.
Anglicy mawiają, że dżentelmen powinien nosić parasol, nawet kiedy nie pada. Ten przyda się nie tylko podczas deszczu. Nie jesteśmy za to pewni, czy dżentelmenowi w ogóle wypada mieć coś takiego. Unbreakable Umbrella to śmiertelnie groźna broń do obrony własnej.
 
Wyjątkowość Solar Charging 1-LED Torch polega na tym, że dostajemy ją w parze z ładowarką z wbudowanym panelem słonecznym.
Więcej o: