Marzenie MacGyvera

The Switch to scyzoryk, o którego funkcjonalności decydujemy my sami. Producent póki co oferuje zestaw 18 narzędzi do skomponowania swojej wymarzonej zabawki - od standardowego ostrza po pendrive'a.

 

Wyobraźcie sobie, czego mógłby dokonać MacGyver za pomocą tego cacka - podejrzewamy, że nie tylko robiłby o wiele szybciej granaty z szyszek, ale także potrafiłby zrobić szyszkę z granatu.

 

www.quirky.com

 

Cena: 79 dol.

 

 

 

Tekst: Tomasz Kostrzewa

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

 

Zobacz też na Logo24:

 

Niezbędnik włóczykija - gadżety turystyczne

Pomysłowe, niezniszczalne i praktyczne - współczesny wędrowiec nie obędzie się bez kilku gadżetów. Ułatwią ekspedycję, ale nie popsują zabawy. Wciąż będzie to włóczęga w starym, dobrym stylu.
 

Gadżet wszechmogący  

Zamiast skrzyni z narzędziami wystarczy narzędzie wyglądające jak scyzoryk. Multitool to idealne rozwiązanie dla domowych majsterkowiczów i przezornych podróżników.

W dobie kryzysu nawet najbogatsze firmy szukają oszczędności. Może więc zamiast drogą i zależną od prądu niszczarką do dokumentów warto zainteresować się czymś skromniejszym? Nasza kryzysowa niszczarka ma dziewięć ostrzy, które poradzą sobie z największymi tajemnicami korporacji. Nawet z taką, że mimo kryzysu szef przydzielił sobie nieprzyzwoicie wysoką premię.

Ocena, czy luksus jest zbędny, zależy od punktu widzenia, czyli zasobności portfela. Są jednak produkty tak ekskluzywne, że ich istnienie urąga zdrowemu rozsądkowi. To rzeczy, które w swojej kategorii są najdroższe.

Więcej o: