Bananowy song

Banana Music Pillow to... muzyczna poduszka w kształcie banana. Muzyczna, bo ma wbudowany głośnik i można do niej podłączyć dowolny zewnętrzny player. Poduszka, bo wiadomo, że najlepiej słucha się, leżąc. W kształcie banana, bo jest sympatyczniejszy niż zwykły prostokąt. A podobno równie wygodny.

 

www.gadget4all.com

 

cena: 15 dol.

 

 

 

Tekst: Tomasz Kostrzewa    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

 

 

Zobacz też na Logo24:

 

Sama nazwa Anti Sleep Alarm mówi wiele o przeznaczeniu tego gadżetu. Niewielkie urządzenie umieszczone za uchem wyczuwa, kiedy noszący je kierowca/pracownik/student w czasie sesji zasypia, czyli opuszcza głowę i przestaje siedzieć w pozycji wyprostowanej. Wtedy włącza się alarm.
Jeśli przeszkadza nam dzwonek w komórce, możemy go zamienić na alarm wibrujący. Dzięki poduszce Vibrating Anti Snore Pillow, to samo możemy wreszcie zrobić z głośno chrapiącym człowiekiem.

Płyty winylowe to zabawki didżejów i sentymentalnych kolekcjonerów. Taśmy magnetofonowe dawno się rozgmagnetyzowały. Dziś słuchamy muzyki zaklętej w cyfry.

 
Dosłownie. Ośmiogramowy plejerek o wymiarach 16x25x22mm przypomina słuchawkę Bluetooth, ale jest samodzielnym urządzeniem do odtwarzania plików MP3 i WMA.
Więcej o: