Monitoring przyjazny środowisku

Zasilane energią słoneczną i wiatrem kamery Camsecure łączą się z internetem za pomocą sieci WiFi, zapewniając system monitoringu zabezpieczający nie tylko twoje włości, ale i środowisko. W trakcie pracy system ładuje baterie, które stają się źródłem zasilania w bezwietrzne noce. Rzecz dla osób dbających nie tylko o własne podwórko.

 

www.camsecure.co.uk

 

cena: od 637 funtów

 

 

 

Tekst: Tomasz Kostrzewa    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

 

Czytaj też na Logo24:

 

 
Wyjątkowość Solar Charging 1-LED Torch polega na tym, że dostajemy ją w parze z ładowarką z wbudowanym panelem słonecznym.

Ta ładowarka ładuje się dzięki ruchom nadgarstka właściciela. Za pomocą dołączonych kabelków podepniemy tu praktycznie każdy telefon, przenośną konsolę czy odtwarzacz MP3/MP4.

Jeśli segregujesz śmieci, oszczędzasz prąd, pijesz herbatę oznaczoną znaczkiem "fairtrade", wybierasz rower zamiast samochodu, z pewnością rozumiesz, że nawet tak pozornie błahe sprawy, jak zakup T-shirta czy butów, mogą korzystnie wpływać na kondycje naszej planety.

Dla fanów ochrony zasobów naturalnych naszej planety. BioLogic FreeCharge to urządzenie pozwalające podłączyć ładowarkę iPoda czy nawigacji GPS do każdego rowerowego dynama.
Więcej o: