Kamera udaje telefon

Ta atrapa komórki ma ukrytą w głośniku kamerę o wysokiej rozdzielczości, zdolną do nagrywania w ciemności i włączającą się pod wpływem ruchu. A gdyby ktoś nabrał podejrzeń, sekretny przycisk zapali wyświetlacz wyglądający jak w zwykłym telefonie. Podobno pod latarnią najciemniej. W przypadku Hidden Camera DVR Cell Phone ciężko powiedzieć, czy ciemniej nie było w głowach designerów. Ukrywanie kamery w czymś, co od lat służy jako kamera?

 

www.brickhousesecurity.com

 

cena: 596 dol.

 

 

 

Tekst: Tomasz Kostrzewa    

Zdjęcia: Shutterstock, materiały prasowe (montaż)

 

 

Zobacz też na Logo24:

 

 

 

Nawet premier nie jest w stanie powiedzieć, ile podsłuchów założyły Polakom tajne służby. A kto policzy pluskwy podłożone przez podejrzliwych mężów i biznesmenów, którzy "ufają, ale sprawdzają"? Postanowiliśmy zabawić się w Mariusza Kamińskiego i przetestować trzy gadżety szpiegowskie. To diablo niebezpieczne urządzenia. Strzeżcie się, bo nie znacie miejsca ani godziny.

 
Szpiegostwo inne niż wszystkie

Agent w stylu Jasona Bourne'a i Jamesa Bonda. Strzelanie, skradanie się, elementy RPG. Czy mieszanka tych składników nie jest nazbyt wybuchowa?

Muvi Atom o wymiarach 4x2x2 cm oraz jego nieco większy kolega Muvi Micro to bardzo fajny duet miniaturowych kamerek, które wręcz błagają, aby się zabawić nimi w szpiega lub awangardowego filmowca. Zwłaszcza że w zestawie znajdziemy przeróżne rodzaje zaczepów, dzięki którym możemy umieścić kamerki Muvi np. na kasku rowerowym lub na szyi. Efekty takiego filmowania ograniczone są jedynie naszą kreatywnością i jakością VGA (640x480 pikseli).

Nie przypominamy sobie, aby kreskówkowy Inspektor Gadżet podsłuchiwał kogoś przez ścianę, ale gdyby tak było, na pewno używałby Inspector Gadget Audio Listening Device.

Więcej o: