Głośna Żarówka LED

Energooszczędna głośniko-żarówka sterowana za pomocą pilota. Dźwięk transmitowany jest z nadajnika, do którego podłączymy dwa urządzenia, ustanawiając osobne strefy dźwięku (radio w kuchni, TV w pokoju). Moc żarówki LED to 10 W, co zapewnia światło o jasności zwykłej żarówki 60-watowej.

 

Trwałość: 4,5 roku ciągłej pracy. W komplecie dwie głośniko-żarówy, ale możemy dokupić sześć kolejnych. Klipsch LightSpeaker zdobył CES Innovations Award.

 

600 dol.

 

Opracowanie: ŁF, MRS

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

 

Czytaj też na Logo24:

 
 

W tym roku zamiast laptopów będziemy używali tabletów, stacjonarne komputery pójdą w odstawkę zastąpione przez internetowe telewizory, a dzięki e-readerom tradycyjne książki pokryje warstwa kurzu. Przesada? Tylko trochę. Telewizja 3D, o której piszemy na stronach 62-69, nie jest jedyną technologią, na jaką czekamy w tym sezonie.

Podpowiadamy, na co jeszcze warto zbierać pieniądze.

W dobie kryzysu Yorozu Audio Sound Kit będzie jak znalazł. Pozwala zamienić w głośnik nawet pusty karton po mleku.

Niezbyt popularny, a jakże wygodny w użyciu typ głośnika. Creative wprowadził na rynek stereofoniczny ZiiSound D5, do którego dźwięk transmitowany jest bezprzewodowo za pomocą technologii Bluetooth.

 
W Japonii pojawił się kolejny produkt niezbędny w arsenale prawdziwego mężczyzny, Jedynego Pana i Władcy pilota - zdalnie sterowana żarówka.

 

Więcej o: