Zabawka do iPhone'a

Ciężko wyobrazić sobie obsługiwany przez iPhone'a gadżet sprawiający większą frajdę niż Parrot AR.Drone - zdalnie sterowany helikopter, który dzięki dwóm kamerkom i Wi-Fi przesyła do telefonu obraz, nakładając nań efekty z gier komputerowych.

ten sposób możesz się bawić z innym posiadaczem komórki Apple'a oraz "Papugi" w powietrzne bitwy z laserami i eksplozjami. Albo po prostu z rozdziawioną buzią eksplorować świat widziany oczami pilota maszyny.

www.brookstone.com

cena: 299 dol.

 

Zobacz też na Logo24:

Już dwa miesiące przed czerwcową premierą świat dowiedział się z przecieku, jak wygląda nowy model telefonu Apple'a. Ale równie ważne jest to, co iPhone 4 ma w środku.

scyzoryk. O tyle lepszy od takiego z nożyczkami, pilnikiem i piłką, że można dodawać do niego kolejne ostrza. Komórka zastępuje mi inne urządzenia: zegarek, kalendarz, notes, dyktafon, odtwarzacz MP3, kalkulator, GPS... Zainstalowałem dwieście aplikacji. Wybrałem swoje ulubione. A w AppStore czeka jeszcze 120 tys. innych do sprawdzenia!

Najseksowniejsze są produkty Apple. Od kilku lat sprzedaje się ponad 50 mln iPodów rocznie, a iPhone'y podbily rynek komórkowy. W pierwszym kwartale roku firma sprzedała 9 mln telefonów, czyli dwa razy więcej niż w analogicznym okresie 2009! Konkurencja wyczuła interes i zajęła się "przystawkami" do błyskotek Steve'a Jobsa. Z bogatej oferty wybraliśmy kilka najciekawszych. Większość kupimy przez internet.

Dla filmowców amatorów

Jeżeli zazdrościsz TVN24 niebieskiego helikoptera, kup sobie draganflyera. To zdalnie kierowany helikopter do przenoszenia kamer i aparatów fotograficznych.

Więcej o: