Książka na notebooka

BookBook to pokrowiec na MacBooka Pro, który nie tylko ma skutecznie chronić sprzęt przed uszkodzeniem, ale także nadać mu indywidualny sznyt. Ręczne wykonanie gwarantuje, że nie będzie dubletu. Producent przekonuje także, że nie ma lepszego sposobu, by ustrzec się przed złodziejami. Zwłaszcza analfabetami.

 

www.twelvesouth.com

 

cena: 79-99 dol.

 

 

Zobacz też na Logo24:

 

 
Pomysłowy pokrowiec na laptopa, udający złożoną gazetę, jest podwójnie przydatny. Po pierwsze, myli potencjalnych złodziei. Po drugie, dzięki niemu sprawiamy wrażenie osoby, która jeszcze czyta gazety.

Wydajny, niezawodny, a przede wszystkim tani laptop to marzenie każdego studenta. Atrakcyjna cena nie oznacza niskiej jakości i słabych parametrów.

Oto nasz przegląd oferty, jaką przygotowali producenci na nadchodzącą jesień.  Przypatrzyliśmy się półce z urządzeniami za około 2000-3000 zł.

Jeżeli nie możesz się obejść bez komputera albo masz za mało punktów karnych, zainteresuj się Laptop Steering Wheel Desk. To podkładka pod notebooka, która pozwala na pracę osobie... siedzącej za kierownicą.
Czołg, nie walizka
Zdarzyło ci się uszkodzić laptopa podczas podróży? Zakup wszystkoodporną walizeczkę.
Więcej o: