Tnij Sim

Ponieważ nigdy nie jest tak, że życia nie można sobie ułatwić jeszcze bardziej - oto Micro- Sim Cutter -dziurkacz przystosowany do szybkiego i precyzyjnego wycinania ze zwykłych SIM-ów kart microSIM, potrzebnych do iPhone'a 4 i iPada.

 

Co prawda wraz z pojawieniem się nowych gadżetów Apple'a niektórzy polscy operatorzy wprowadzają nowy format kart, ale jeśli wyznajesz zasadę "zrób to sam" albo masz umowę podpisaną z operatorem, który nie reaguje na potrzeby rynku - będzie jak znalazł.

 

www.shop.brando.com

 

cena: 25 dol.

 

 

Tekst: Tomasz Kostrzewa

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

 

Zobacz też na Logo24:

 

Słyszeliście pewnie o nożu motylkowym, panterze czy skorpionie, nadszedł czas, by poznać nowego przedstawiciela nożowej fauny - żółwia. Malutki nóż, nazwany po prostu Turtle, z wysuwanym ostrzem długości 25 mm to schludnie wykonana zabawka, którą docenią nie tylko kolekcjonerzy noży, ale też majsterkowicze (świetny do cięcia w ciasnych miejscach) czy nawet biznesmeni (Turtle to także spinacz do banknotów).

The Switch to scyzoryk, o którego funkcjonalności decydujemy my sami. Producent póki co oferuje zestaw 18 narzędzi do skomponowania swojej wymarzonej zabawki - od standardowego ostrza po pendrive'a.

Najseksowniejsze są produkty Apple. Od kilku lat sprzedaje się ponad 50 mln iPodów rocznie, a iPhone'y podbily rynek komórkowy. W pierwszym kwartale roku firma sprzedała 9 mln telefonów, czyli dwa razy więcej niż w analogicznym okresie 2009! Konkurencja wyczuła interes i zajęła się "przystawkami" do błyskotek Steve'a Jobsa. Z bogatej oferty wybraliśmy kilka najciekawszych. Większość kupimy przez internet.

Więcej o: