Elektroniczny detektor dzieci

Zapomnieć, gdzie się posiało torbę, to nic strasznego. Zawieruszyć ukochanego czworonoga, to już nieco poważniejsza sprawa. Ale jeśli zdarza ci się zgubić dziecko, powinieneś już pomyśleć o nabyciu Kid Findera - detektora, który rozwiąże każdy z powyższych problemów.

 

Z urządzeniem wskazującym kierunek i odległość do poszukiwanego przedmiotu (lub osoby) szybko go (ją) namierzycie - o ile jest w promieniu 90 m. W skrajnych przypadkach można wysłać sygnał SOS, który zacznie rozbrzmiewać z nadajnika przytwierdzonego do zguby.

 

www.japantrendshop.com

 

cena: 167 dol.

 

 

Tekst: TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

 

 

Czytaj też na Logo24:

 

 
Dog-e-reminder przychodzi z pomocą wszystkim roztrzepanym właścicielom psów albo psom, które mają zbyt wielu właścicieli chcących zajmować się czworonogiem i mającym problemy z przepływem informacji.
Zestaw dla Pawłowa
I jak tu nie wierzyć, że internet zmienia nasze życie, skoro może poprawić nawet los naszych zwierzaków.
Gubienie i kradzieże telefonów to plaga. Nie ma gorszego uczucia niż uświadomienie sobie, że zgubiliśmy komórkę. A wraz z nią wyparowały wszystkie ważne kontakty. ZOOM to elektroniczna smycz dla telefonu.

Spy Stick to niewielkie urządzenie, które pozwala na odzyskiwanie z iPhone'a (ale tylko korzystającego z iOS 3.2.1 lub wcześniejszego) skasowanych danych, takich jak wiadomości tekstowe, zadania w kalendarzu, kontakty lub zdjęcia. Poprzez ściągnięcie historii GPS prześledzić można także trasę, jaką przebył właściciel komórki.

Więcej o: