Zbroja dla przyszłych mam

Troski o nienarodzone dziecko nigdy za wiele. Choć staramy się o tym nie myśleć na co dzień - urządzenia elektroniczne emitują pewne ilości szkodliwego, także dla płodu, promieniowania. Ale nie ma powodu, żeby przyszła mama odmawiała sobie przyjemności spędzania wolnego czasu z laptopem na kolanach. Ewentualny szkodliwy wpływ urządzenia zniweluje za pomocą produktów z serii Belly Armor - dwóch rodzajów kocyka i koszulki zatrzymujących niezdrowe fale.

 

www.bellyarmor.com

 

cena: 59-109 dol.

 

 

Tekst: TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

 

Czytaj też na Logo24:

 

 

MamaRoo Bouncer to kołyska, która odciąży zmęczone mamy, a dziecku dostarczy szerokiej gamy wrażeń. Od przeróżnych trybów kołysania (w tym takie jak: kangur, jazda autem czy ocean), przez zawieszone nad głową pluszowe piłeczki zdobione w stylu Van Gogha i Moneta, po możliwość podłączenia odtwarzacza MP3 i usypiania dziecka ulubionymi dźwiękami.

To może być wakacyjny przebój dla pasażerów tanich linii lotniczych. Każdy, kto z nich korzystał, pamięta, że nie raz, nie dwa trzeba było koczować na lotnisku w oczekiwaniu na spóźniony samolot albo na wygaśnięcie wulkanu. A z miejscami do siedzenia na dworcach lotniczych bywa krucho. Tak więc podręczne krzesełko, które łatwo przymocujemy do walizki, może się przydać. Po przyczepieniu do bagażu na kółkach całość zamienia się w całkiem wygodny wózek dla dzieci.

Madometer oduczy cię jedzenia za szybko. Lub za wolno. Twórcy liczą, że pomogą zarówno anorekty(cz)kom czy bulimi(cz)kom, jak i osobom z nadwagą.

Długo szukaliśmy idealnego gadżetu dla współczesnej kobiety, aż wreszcie znaleźliśmy. To, co z pozoru wygląda na zwykłą puderniczkę, w rzeczywistości jest wypasionym sprzętem elektronicznym. Obdarowana nim niewiasta w złoto-różowej obudowie znajdzie dwuzakresowy telefon komórkowy. Kiedy nie będzie rozmawiała, to może go używać jako ramki do zdjęć, odtwarzacza MP3 i MP4, aparatu fotograficznego lub kamery video.

Więcej o: