Nowy wymiar pływackiego treningu

Swimsense wygląda jak zegarek, a jest naszpikowanym czujnikami narzędziem do mierzenia osiągów pływaka w wodzie. Rejestruje pokonany dystans, tempo, spalone kalorie, liczbę i częstotliwość machnięć ręką, pokonywaną za jednym machnięciem odległość (potrafi też rozpoznać styl, jakim płyniesz), a potem to zapamiętuje i umożliwia porównywanie oraz układanie programów treningowych. Nawet mistrzowie przy takim treningu mogą się czegoś nauczyć.

 

www.finisinc.com

 

cena: 200 dol.

 

 

Tekst: TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

 

Czytaj też na Logo24:

 
 

Najprostsze i najtańsze są plastikowe trzewiki do brodzenia w wodzie. Najlepsze, z pianki, musisz mieć podczas surfingu i snorkelingu. Buty do sportów wodnych przydadzą się wszędzie tam, gdzie na dnie mogą czekać nieprzyjemne i groźne niespodzianki.

Zaokrąglił ci się brzuszek? Oglądając transmisje z Mistrzostw Świata, zapragnąłeś być jak mistrzowie? Powód nie jest istotny - po prostu zacznij uprawiać jakiś sport!

Specjalnie dla ciebie zapytaliśmy ekspertów, na co zwrócić uwagę, wybierając którąś z najpopularniejszych dyscyplin.

Z morza terabajtów informacji, zdjęć, literek i znaczków czasami trudno jest wyłowić coś naprawdę wartościowego. Ruszyliśmy na łów za ciebie, oto nasza zdobycz: dziesięć stron, które warte są uzależnienia od internetu. Tylko dla miłośników sportu.

Niewielkie okularki albo trochę większe gogle, zwane też półmaskami, ochronią twoje oczy przed drażniącym chlorem na basenie i słoną wodą w morzu. Powinny być szczelne, minimalnie ograniczać pole widzenia i - co najważniejsze - idealnie pasować do twoich oczodołów. Jak to sprawdzić? Najlepiej "na sucho" przyłożyć okulary do oczu. Kiedy leżą wygodnie, trzeba je przycisnąć. Jeśli pasują, przyssają się do oczodołów i pozostaną tak przez kilka chwil.

Więcej o: