iMagnesy na iLodówkę

Jeśli uważasz swojego iPhone'a za najlepszy wynalazek od czasu kamienia gładzonego, to prawdopodobnie otaczasz kultem nie tylko jego funkcjonalność, ale także sferę wizualną. Na pewno zechcesz więc ozdobić swoją lodówkę kompletem 18 magnesów wiernie odtwarzających dobrze ci znane ikony aplikacji. Dzięki temu będziesz miał wrażenie, że twój iPhone ma nową funkcję - skrywa w sobie zimne piwo.

 

 

www.gadgets.dk

 

cena: 18 dol.

 

 

Tekst: TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

 

Zobacz też na Logo24:

 

 

Najseksowniejsze są produkty Apple. Od kilku lat sprzedaje się ponad 50 mln iPodów rocznie, a iPhone'y podbily rynek komórkowy. W pierwszym kwartale roku firma sprzedała 9 mln telefonów, czyli dwa razy więcej niż w analogicznym okresie 2009! Konkurencja wyczuła interes i zajęła się "przystawkami" do błyskotek Steve'a Jobsa. Z bogatej oferty wybraliśmy kilka najciekawszych. Większość kupimy przez internet.

Gdybyście zainwestowali tysiąc dolarów w 1996 r., kiedy Steve Jobs wrócił do Apple, dziś mielibyście ponad 46 tysięcy.

Spy Stick to niewielkie urządzenie, które pozwala na odzyskiwanie z iPhone'a (ale tylko korzystającego z iOS 3.2.1 lub wcześniejszego) skasowanych danych, takich jak wiadomości tekstowe, zadania w kalendarzu, kontakty lub zdjęcia. Poprzez ściągnięcie historii GPS prześledzić można także trasę, jaką przebył właściciel komórki.

Ciężko wyobrazić sobie obsługiwany przez iPhone'a gadżet sprawiający większą frajdę niż Parrot AR.Drone - zdalnie sterowany helikopter, który dzięki dwóm kamerkom i Wi-Fi przesyła do telefonu obraz, nakładając nań efekty z gier komputerowych.

Więcej o: