Nadciąga świeżość

Wyjątkowo świeża premiera. Trzy nowe dezodoranty Old Spice: Magnate, Noir i Danger Zone, kuszą oryginalnymi zapachami i fajną kampanią reklamową ("Magnate - zapach budzący w ludziach większe pożądanie niż niski kurs franka szwajcarskiego").

No bo jak długo można słuchać haseł: ?Pachnij jak prawdziwy mężczyzna?, ?Bądź wyjątkowy?? Dezodorant to dezodorant. W tym wypadku do wyboru - wersja w spreju i sztyfcie.

 

Cena: 14,99 zł za sztukę.

 

Opracowanie: Ewelina Zając

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24:

kosmetyki dla mężczyzn, zapachy

Pot STOP - dezodoranty dla mężczyzn

Producenci antyperspirantów prześcigają się w liczbie godzin gwarantujących skuteczność preparatów. Kiedyś było 24 h, dziś nawet 72 h! Radzimy nie sugerować się marketingowymi hasłami, tylko znaleźć produkt odpowiedni dla siebie.

Jak pachnie wolność?

Aromatyczne wariacje na jej temat stworzyły aż trzy marki.

PSTRYK! Modny gadżet

Marki Zippo nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Nawet nikotynowi abstynenci powinni skojarzyć ją z charakterystyczną, metalową zapalniczką. A że palenie staje się coraz mniej fajne, designerską zapalniczkę można zamienić na coś znacznie bardziej przydatnego.

Nowy kod uwodzenia

Zmysłowo i pociągająco - właśnie tak tej jesieni powinien pachnieć mężczyzna. Z zabawy w uwodzenie nie wyłamał się nawet Calvin Klein który zmodyfikował swój kultowy zapach unisex - CK One, tworząc wersję dla niej i dla niego.

Więcej o: