Pielęgnacja po goleniu: kosmetyki Man Perfect

Zdrowa skóra, brak podrażnień i zaczerwienionej skóry - czyli to co lubią mężczyźni po goleniu. Kosmetyki Man Perfect mają to zapewnić.

Wody po goleniu Man Perfect są dostępne w trzech wariantach zapachowych ? Challenge, Essence oraz Instinct. Łagodzą podrażnienia, nawilżają skórę twarzy i dają przyjemne odczucie chłodu.

Cena: 7,99 zł

Balsam po goleniu przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy mają przesuszoną, podatną na zaczerwienienia i podrażnienia skórę. Formuła produktu została tak opracowana, by z jednej strony zapewnić odpowiedni poziom nawilżenia i świeżości, a z drugiej ? nie wywoływać niepotrzebnych podrażnień.

Cena: 9,99 zł

Woda czy balsam?

Według twórców kosmetyków Man Perfect jeżeli skóra piecze po nałożeniu wody po goleniu, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie balsam "sensitive". Jeżeli jednak ten efekt nas nie dotyczy, a zależy nam na skutecznej dezynfekcji i ukojeniu skóry ? woda będzie idealnym rozwiązaniem. Trzeba pamiętać, że skóra mężczyzn wykazuje wzmożone tendencje do wydzielania potu, przez co może stać się siedliskiem szkodliwych bakterii odpowiedzialnych za jej niezdrowy wygląd. Stąd tak istotne są właściwości dezynfekujące i odkażające wód po goleniu.

 

Zobacz też na Logo24:

Polska goli czyli kosmetyki do golenia

Polska goli czyli kosmetyki do golenia, kosmetyki, pielęgnacja, zarost

Do włosów i zarostu: nowy sprzęt Philipsa

Do włosów i zarostu: nowy sprzęt Philipsa, philips, fryzury, włosy, zarost

Broda, moda i celebryci

Jon Hamm - jego broda podoba się tak bardzo, że gdy aktor zgolił ją przed zdjęciami do kolejnej serii

Więcej o: