Balmain: zapach glam rocka

Tę markę warto poznać. Balmain to francuski dom mody założony przez Pierre'a Balmaina w 1945 r. Jest uwielbiany przez ?znających się na rzeczy? architektów, a także m.in. Anję Rubik.

Matka Balmaina prowadziła butik, a ojciec handlował tekstyliami. Pierre studiował architekturę, ale szybko zrozumiał, że nie jest zainteresowany pracą przy stole kreślarskim. Ciągnęło go do mody. Jego kreatywność oraz talent szybko zauważono i doceniono,  a doświadczenie architektoniczne jednak się przydało.

 

?Krawiectwo jest architekturą ruchu? - mówił. Dziś znany przede wszystkim z wyrafinowanych, perfekcyjnie skrojonych form.  W tym sezonie wyjątkowo hot - w Polsce jego wielką popularyzatorką jest Anja Rubik, która uwielbia jego ciuchy.

 

Ciekawostka Vent Vert to pierwsze perfumy Balmain skomponowane w 1947 r. Zaraz po premierze przez kilka lat utrzymywały się na liście najlepiej sprzedających się zapachów w Europie.   

Polecamy wodę toaletową Balmain CARBONE, Nowoczesny zapach w stylu glam rocka - piżmowy, korzenny, drzewny. Intrygujący, elegancki i podniecający - dla kobiet. Cena za 100 ml to 350 zł.

Więcej o: