Zmysłowe perfumy o zapachu ambry

W zapachach na jesień znajdziesz dużo ciepłych, zmysłowych składników, takich jak ambra, pachnąca jak rozgrzana słońcem skóra. Casanova przyprawiał nią gorącą czekoladę, a potem... Potem już bez przeszkód oddawał się temu, co robić potrafił najlepiej.

1. YVES ROCHER

Ambre Noir

Jesteś świadom swojej siły uwodzenia? A może chcesz ją jeszcze podkreślić? Jeśli choć raz odpowiedziałeś twierdząco, ta woda jest dla ciebie. Zapach drzewny z  akordami zmysłowej ambry.

Woda toaletowa, 50 ml/130 zł, 100 ml/180 zł

 

2. PAUL SMITH
Portrait for Men

Od teraz będziesz już stale w dalekich, ekscytujących zakątkach spowity w drzewno-korzenną kompozycję zielonej herbaty, różowego pieprzu i kardamonu.

Woda toaletowa, 40 ml/219 zł, 80 ml/299 zł

perfumy męskieFOT. PAWEL KISZKIEL / AGENCJA GAZETA

3. BATH & BODY WORKS

Dark Amber Signature Fragrance Collection Cologne

Odrobina świeżości i zastrzyk pozytywnej energii po porannym prysznicu. Ta kompozycja jest jak miłe wspomnienie minionego lata.

Woda kolońska, 100 ml/119 zł

 

4. ROBERTO CAVALII

Just Cavalli for Him

Dłużej nie będziesz mógł już ukrywać w miejskiej dżungli swojej zwierzęcej natury. W świeżych, skórzano - drzewnych nutach puszczają wodze dzikich fantazji...

Woda toaletowa, 30 ml/170 zł, 50?ml/240 zł, 90 ml/310 zł

 

5. PRADA

Luna Rossa Extreme

To zapach wielkiej przygody wprost z pokładu super-katamaranu Luna Rossa. Pikantny pieprz, świeża lawenda, zmysłowa nuta bursztynu... A nad całością dominuje zapach zwycięstwa.

Woda perfumowana, 50 ml/265 zł, 100?ml/359 zł

 

6. TOM FORD

Atelier d'Orient, Rive d'Ambre Kolekcja inspirowana luksusem Dalekiego Wschodu: olejki z bergamotki, cytryny, gorzkiej pomarańczy i marokańskiej mięty. Jeśli zmysłowość miałaby zapach to musiałby być właśnie ten.

Woda perfumowana, 50 ml/705 zł (w perfumeriach Douglas)

 

7. BOTTEGA VENETA

Bottega Veneta Pour Homme

Podróż w iście włoskim stylu zaczynasz u podnóży Dolomitów. Gdzie ją zakończysz? To zależy tylko od ciebie. Na pewno będzie jednak szalona, jak szalone i ekscytujące jest połączenie świeżej bergamotki z akordami żywicy i skóry.

Woda toaletowa, 50 ml/270 zł, 90?ml/360 zł (w perfumeriach Sephora)

STYLIZACJA: JUNONA LAMCHA GRYNBERG

Więcej o: