Code Ice: nowy zapach Giorgio Armani

Nowy odcień uwodzenia dla Mężczyzny Code, który zamienia swój smoking na jasnoszary garnitur lub prosty, biały T-shirt. Code Ice to silny i jednocześnie intensywnie świeży zapach, który wypełnia powietrze, pozostawiając magnetyczny ślad, za którym każdy chciałby podążyć, odnaleźć go i poczuć ponownie.

Oddający charakter klasycznego Armani Code, orientalny, aromatyczny Code Ice przenika powietrze fascynującym, zmysłowym zapachem.

 

Silne cytrusowe akordy połączone ze słodkimi przyprawami stapiają się w intensywnie aromatyczne nuty drewna. Cytryna, szałwia muszkatołowa i fasola tonka łączą się, by wspólnie uwydatnić delikatny i orzeźwiający miętowy aromat.

prCode Ice: nowy zapach Giorgio Armani

Armani Code Ice został stworzony przez Alberto Morillasa - mistrza perfumiarstwa z Firmenich - słynnej szwajcarskiej firmy z ponad stuletnią tradycja.

ARMANI CODE ICE 50ml - 295 PLN, 75ml - 380 PLN  ARMANI CODE ICE 50ml - 295 PLN, 75ml - 380 PLN

Wersja w stylu 'casual chic', ale wciąż w klasycznym kształcie: zainspirowany marynarką smokingową projektu Giorgio Armani, kultowy flakon, którego czysta i męska forma nabiera nowego charakteru dzięki stalowej, szarej obudowie, by podkreślić świeżą stronę zapachu.

Chris Pine, fot. materiały prasoweChris Pine, fot. materiały prasowe

Do nowej kampanii komunikacyjnej Giorgio Armani po raz pierwszy jako twarz zapachu wybrał gwiazdę Hollywood - Chrisa Pine'a, by oddać naturalną elegancję i charyzmę mężczyzny, który stał się symbolem uwodzenia i wszystkiego tego, co Armani Code: nadzwyczajnej męskiej elegancji połączonej z hollywoodzkim szykiem w stylu glamour.

Więcej o: