Forma na lato? To wciąż możliwe!

Tygodniowy zestaw ćwiczeń

Tygodniowy zestaw ćwiczeń (Fot. Kalisteniczny.pl)

Zbliża się ostatni moment, by rozpocząć przygotowania na nadejście lata. Nie wciskasz się w ulubione koszulki? Stare Wranglery się nie dopinają? Żaden problem, jeszcze da się to naprawić - z tymi ćwiczeniami!

Przed Wami kompleksowy trening, który możecie wykonać na świeżym powietrzu lub tam, gdzie znajdziecie odpowiednio dużo miejsca. Podciąganie, pompki w różnych wariacjach, wykroki, ćwiczenia na brzuch - jeszcze jest ratunek dla tych, którzy źle przepracowali zimę.

W filmie znajdziecie dokładny instruktaż, jak wykonać poszczególne ćwiczenia, w jakiej ilości powtórzeń oraz ilość serii. Podejmijcie wyzwanie i ćwiczcie! Wszystkie plaże tego kraju będą wasze!

Twórca Kalisteniczny należy do sieci EPIC MAKERS. Zobacz więcej jego filmów na kanale.

ZOBACZ WIDEO

Komentarze (4)
Forma na lato? To wciąż możliwe!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  felicjan.dulski

  Oceniono 3 razy 3

  Nieprawda, że pójdzie lekko.
  Co najmniej pół godziny codziennych ćwiczeń i trzy razy w tygodniu godzina ćwiczeń na "spalanie". Samo się nie zrobi, ale te pół godziny trzeba, trzeba!

 • avatar

  tysonc

  Oceniono 3 razy 3

  Spoko kolesie. Widac, ze istnieja jeszcze inne zajecia, niz glupkowate gapienie sie w srajfony. Szacun.

 • avatar

  rasta-mw

  Oceniono 2 razy 2

  Jeśli i to jest dla was za dużo, to polecam apke ( a jakże ;) 7 minute workout, jak nazwa wskazuje wystarczy 7 minut dziennie ( lub wielokrotność dla zaawansowanych ) by utrzymać dobrą formę. Ja schudłem 7kg w ciągu 3 miesięcy. Pewnie powiecie, że mało, ale to tylko 7 minut dziennie! p.s. przed tymi ćwiczeniami warto się rozciągnąć na rozgrzewkę.

 • avatar

  Gość: jas13

  Oceniono 2 razy 2

  Jeśli ćwiczenia będzie wykonywać gość o innej budowie to może uwierze, ale tak długo jak robi to atleta, to sorry ale są to tylko bujdy
  Start od zera nigdy nie jest lekki, a zbyt duży zapał do efektów w krótkim czasie, zazwyczaj kończy się kontuzją.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy