Forma na lato? To wciąż możliwe!

Zbliża się ostatni moment, by rozpocząć przygotowania na nadejście lata. Nie wciskasz się w ulubione koszulki? Stare Wranglery się nie dopinają? Żaden problem, jeszcze da się to naprawić - z tymi ćwiczeniami!

Przed Wami kompleksowy trening, który możecie wykonać na świeżym powietrzu lub tam, gdzie znajdziecie odpowiednio dużo miejsca. Podciąganie, pompki w różnych wariacjach, wykroki, ćwiczenia na brzuch - jeszcze jest ratunek dla tych, którzy źle przepracowali zimę.

W filmie znajdziecie dokładny instruktaż, jak wykonać poszczególne ćwiczenia, w jakiej ilości powtórzeń oraz ilość serii. Podejmijcie wyzwanie i ćwiczcie! Wszystkie plaże tego kraju będą wasze!

Twórca Kalisteniczny należy do sieci EPIC MAKERS. Zobacz więcej jego filmów na kanale.

Więcej o:
Komentarze (4)
Forma na lato? To wciąż możliwe!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • felicjan.dulski

  Oceniono 3 razy 3

  Nieprawda, że pójdzie lekko.
  Co najmniej pół godziny codziennych ćwiczeń i trzy razy w tygodniu godzina ćwiczeń na "spalanie". Samo się nie zrobi, ale te pół godziny trzeba, trzeba!

 • tysonc

  Oceniono 3 razy 3

  Spoko kolesie. Widac, ze istnieja jeszcze inne zajecia, niz glupkowate gapienie sie w srajfony. Szacun.

 • rasta-mw

  Oceniono 2 razy 2

  Jeśli i to jest dla was za dużo, to polecam apke ( a jakże ;) 7 minute workout, jak nazwa wskazuje wystarczy 7 minut dziennie ( lub wielokrotność dla zaawansowanych ) by utrzymać dobrą formę. Ja schudłem 7kg w ciągu 3 miesięcy. Pewnie powiecie, że mało, ale to tylko 7 minut dziennie! p.s. przed tymi ćwiczeniami warto się rozciągnąć na rozgrzewkę.

 • Gość: jas13

  Oceniono 2 razy 2

  Jeśli ćwiczenia będzie wykonywać gość o innej budowie to może uwierze, ale tak długo jak robi to atleta, to sorry ale są to tylko bujdy
  Start od zera nigdy nie jest lekki, a zbyt duży zapał do efektów w krótkim czasie, zazwyczaj kończy się kontuzją.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX