To największe obciachy w modzie męskiej

Kolego, nie jest tak, że wystarczy, że ściągniesz białe skarpetki i od razu stajesz się Ryanem Goslingiem. Jest wiele innych błędów, które - być może nieświadomie - popełniasz. Oto one, ku przestrodze! (brrrr)

Każdy czas ma swoją modę. Za to bezguścia wydają się być ponadczasowe. Oto lista dziesięciu modowych wpadek, na które mężczyzna zawsze powinien uważać. Panowie, tak się nie ubieramy, nawet na tematyczne imprezy!

Więcej o:
Komentarze (19)
To największe obciachy w modzie męskiej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: antymoda

  Oceniono 57 razy 43

  Mam gdzieś modę - ważne żebym się dobrze czuł.

 • Gość: Eryk

  Oceniono 29 razy 27

  Wystarczy,że jakiś celebryta założy skarpety do sandałów to za tydzień cała Polska będzie biegać tak ubrana.

 • Gość: jaaa

  Oceniono 42 razy 26

  największym obciachem jest wmawianie komuś co jest obciachem!kto ci kolego dał do tego prawo abyś krytykował i narzucał swoją wolę?jak te skarpety i sandały..a może idźmy dalej - sam obciach to sandały!to dobre dla dzieci...i co??

 • wiwie

  Oceniono 22 razy 20

  Czy autor nigdy nie zakłada skarpet na gołe nogi?
  Może na onuce?

 • agnrodis

  Oceniono 35 razy 15

  Mafia anty-skarpetkowa? Mnie sie robi niedobrze jak widze spocone smierdzace nogi w sandalach bez skarpet!!! A sandaly jak potem smierdza!

 • Gość: w czymś trzeba nosić

  Oceniono 17 razy 13

  O co chodzi z tą saszetką na dokumenty?
  To może woreczek foliowy i wypychać kieszonkę na tyłku/

 • dyskootantka

  Oceniono 9 razy 9

  Odpimpajcie się od tego, co kto nosi na nogach! Starszym ludziom często skóra na nogach robi się z wiekiem (i naturalną w tym wieku lekką cukrzycą) bardzo wrażliwa i uwierają nawet paski sandałów. To co, mają zrezygnować z ich noszenia latem, bo nie mogą chronić skóry wkładając skarpetki? Bo jakiś palant w rurkach orzekł, że to "obciach"? Niech sobie każdy nosi, co chce. Jak czyste i nie śmierdzą, to mogą być nawet onuce.

 • boo-boo

  Oceniono 13 razy 9

  O tych skarpetkach do sandałów - że to obciach - to powiedzcie komuś kto ma poważne zagrożenie stopą cukrzycową i nie chce w 30-to stopniowym upale nosić pełnego obuwia.

  I po co wyskakujecie z modą sprzed kilkudziesięciu lat ?
  A tak na koniec- tylko w Polsce chyba ludzie podążają za modą - w innych krajach ludzie noszą to co im się podoba, co im pasuje i w czym się dobrze czują.

 • antykwarium

  Oceniono 8 razy 8

  obciach, to gdy "dziennikarze", dajmy na przykład, "Gazety Wyborczej", nie potrafią pisać w swoim języku ojczystym i robią podstawowe błędy ortograficzne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX