Sztuka kochania: seks w trójkącie

Wy pytacie, Logo24 odpowiada: - Moja dziewczyna jest bi i proponuje mi trójkąt z koleżanką. Trochę mnie to kusi, ale jak to robić w trójkę, żeby obie były zadowolone i ja też :-)

W takich sytuacjach od ciebie zależy, prawdę mówiąc, najmniej. Dużo więcej od tego, jak cię dziewczyny ustawią - czy będziesz służył wyłącznie jako ozdobnik, czy przypiszą ci rolę bardziej aktywną.

Mogą skupić się całkowicie na sobie lub wręcz na odwrót, uzyskiwać satysfakcję z tego, że to ty będziesz przez nie intensywnie i na różne sposoby pieszczony i zaspokajany. A to jedynie dwa z możliwych wielu scenariuszy. Nie planuj na zapas, daj się ponieść nowej sytuacji. Patrz i reaguj na to, co się będzie działo. Przy współdziałających partnerkach odbywanie stosunku z jedną i jednoczesne zaspokajanie drugiej np. oralnie nie jest szczególnie trudnym zadaniem.

Zobacz też na Logo24:

Dekalog kochanka idealnego

Dekalog kochanka idealnego, sztuka kochania, erotyka

Więcej o:
Komentarze (14)
Sztuka kochania: seks w trójkącie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lolek_do_kfadratu

  Oceniono 29 razy 27

  Aleście się ku*wa wysilili.

 • Gość: login

  Oceniono 39 razy 23

  Niby pismo dla mężczyzn a pisze baba. I żeby to miało sens ale od razu widać, że to jest jakaś babska logika. I jeszcze ten dydaktyczny smrodek. Facetowi chodzi o to żeby dobrze zaru... a nie obskakiwać partnerki bo autorka tak to widzi.

 • gsb

  Oceniono 26 razy 20

  to zawsze nadwyręża związek. mówię to z doświadczenia swojego i znajomych... zawsze jedna strona jest trochę 'namówiona', zawsze kogoś to boli emocjonalnie. piszecie o tym tak lekko jakby to była bajka albo inny film porno. to jest życie. ludzie są prawdziwi i mają osobowości, emocje, poczucie własnej wartości, zaufanie.

 • Gość: Wilq

  Oceniono 15 razy 11

  Haha, ciekawe co by ona powiedziała, kiedy to on by oświadczył, że jest bi i zaproponował seks z kolegą. Pewnie walnęła by go w mor*ę i wyzwała od gejów, a tak jak kobieta proponuje, to jest ok.

 • coppermind

  Oceniono 11 razy 9

  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu

 • Gość: mimi

  Oceniono 54 razy 6

  Ale po co komu dwie dziewczyny? Wiekszosc facetow ma problemy z zaspokojeniem jednej... Trojkat ma sens tylko w ukladzie 2 facetow + kobieta.

 • 1lew1

  Oceniono 14 razy 6

  Taki trójkąt jest niemożliwy ,niezgodny z geometrią .Nie można zbudować trójkąta,który miał by dwa kąty rozwarte Tak w ogóle to ciekawa propozycja.miłej zabawy..

 • popescu67

  Oceniono 14 razy 4

  To swietna zabawa,pod warunkiem i zgadzam sie z jedna wypowiedzia jak cała trójka dobrze sie czuje ze sobą:-)słowo jest bardzo miło:-)taki czy inny.tylko trzeba to traktować tylko jako zabawe i spełnienie fantazji:-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX