Seks dla niej to pot i wydzieliny? Popracuj nad grą wstępną

Jeżeli nie podniecisz dziewczyny przed seksem, będziesz coraz częściej słyszał, że boli ją głowa. Czemu? Bo seks - z naukowego punktu widzenia - jest raczej obrzydliwy. Może kojarzyć się z potem, wydzielinami i tak dalej. Ale po interesującej grze wstępnej, kobiety zaczynają patrzeć na to zupełnie inaczej...

Skąd to wiadomo? Przełomowymi - z punktu widzenia facetów - badaniami zajęli się holenderscy naukowcy. Panowie z krainy tulipanów postanowili zbadać wpływ podniecenia na zachowanie kobiet.

Grupa testowa: 90 kobiet, podzielonych na trzy grupy. Zadanie nr 1: oglądanie filmów. Grupa pierwsza: niezły erotyk, druga: coś o sportach ekstremalnych, trzecia: nudziarstwo o pociągach (albo inny irański dramat psychologiczny).

Panie obejrzały film i rozpoczęła się część nr 2. Miały wykonać 16 obrzydliwych zadań. Zjedzenie ciastka leżącego obok robala, wkładanie dłoni do miski ze zużytymi prezerwatywami, wycieranie rąk brudną chusteczką... takie tam perwersyjne pomysły holenderskich naukowców.

Co się okazało? Kobiety, które obejrzały film erotyczny, chętniej wykonywały te zadania i nie uważały ich za tak obleśne jak ich znudzone koleżanki. Bariera obrzydzenia została pokonana!

Ale co to ma wspólnego z seksem? Całkiem sporo. W czasie stosunku wydzielamy płyny i zapachy, które - tak na zdrowy rozsądek - do estetycznych nie należą. Skoro seks sam w sobie jest obrzydliwy (w każdym razie z naukowo-holenderskiego punktu widzenia), musi istnieć powód, dla którego ludzie tak lubią oddawać się erotycznym przygodom (to nie to co myślisz, jest racjonalne wytłumaczenie).

Tym powodem jest właśnie podniecenie. Podniecona dziewczyna zje ciastko z robalem, ale również zdecyduje się na bardzo nie-niewinne igraszki łóżkowe.

Naukowo udowodniony wniosek brzmi więc, że jeśli chcesz namówić swoją partnerkę do przetestowania calutkiej Kamasutry, pamiętaj o grze wstępnej. Pobudzone seksualnie kobiety mają mniejsze opory!

Prof. Lew-Starowicz o kobietach, mężczyznach, miłości i rozkoszy. Sprawdź książki >>

 

Zobacz też na Logo24:

Sztuka kochania: pieść jej sutki

Sztuka kochania: pieść jej sutki, sztuka kochania, erotyka, Sutki lubią być pieszczone z różnym natężeniem

Żel antykoncepcyjny dla mężczyzn

Żel antykoncepcyjny dla mężczyzn, Żel antykoncepcyjny dla mężczyzn: testosteron dostarczony z zewnątrz blokuje rozwój plemników, antykoncepcja, sztuka kochania, seks, dbaj o siebie

Instrukcja obsługi kobiety

seks,dziewczyny, sztuka kochania, erotyka

Więcej o:
Komentarze (2)
Seks dla niej to pot i wydzieliny? Popracuj nad grą wstępną
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • eti.gda

    Oceniono 1 raz 1

    "Miłość jest poniekąd przezwyciężeniem obrzydzenia" (Emil Zegadłowicz, "Motory")

  • Anna Gaduła

    Oceniono 2 razy -2

    A co jeżeli kobieta ma ochotę na szybki numerek? Gdy na pieszczoty nie ma czasu, lub gość przesadził ze środkami wspomagającymi lub po prostu nie kupił tych legalnych i zanim go się dotknie, to u niego jest już po wszystkim? Co wtedy?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX