Wielkość ma znaczenie

A jednak. Niestety. Cholera. Większy członek znaczy lepszy człowiek. Na szczęście wystarczy 8 cm w stanie spoczynku - dłuższego panie do szczęścia nie poszukują.

Większy penis bardziej podoba się u większych i muskularnych facetów. Niskim i sflaczałym poprawia notowania w mniejszym stopniu.

Aby udowodnić to, co oczywiste, naukowcy pokazywali setce australijskich dziewcząt generowane komputerowo figury mężczyzn w skali 1:1. Z badań wyciągnięto też bardziej ogólną refleksję, że człowieczemu samcowi wyrasta relatywnie duży członek. Bo np. 180-kilogramowe goryle mają tylko 4 cm.

I tym optymistycznym porównaniem zawsze możemy się pocieszyć.

Więcej o:
Komentarze (2)
Wielkość ma znaczenie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mz50

  Oceniono 15 razy 15

  Panowie powinni chodzić nago żeby panie mogły sobie zmierzyć, bo jak nie będzie odpowiednio długi to do diabla z nim.Panie operowac waginę bo przecież trzeba poprawić naturę. Tylko jak to będzie gdy nastaną chłodne dni.
  Smiejecie się z oszołomów smoleńskich ale nie jesteście mądrzejsi, tylko wasza głupota inaczej się objawia i tylko tyle.
  Półgłowków nie brakuje.

 • papierowagazela

  0

  jasne że ma znaczenie, sam miałem mały dylemat ale z pomocą przyszedł mi mój znajomy lekarz który polecił mi cudowny suplement Penilarge. Stosowałem rożne produkty, efekty były mizerne i już zacząłem wątpić i myśleć, że takie rzeczy to ściema, ale muszę powiedzieć szczerze, że ten Penilarge to Rewelacja!! Odkąd go stosuję już 2-gi miesiąc, mój penis zyskał na objętości niecałe 2 cm. Jeszcze nigdy nie miałem takiego efektu. Czekam na kolejne rezultaty. Gdy zakończę kurację dam ostateczny wynik.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX