Kobiety wolą... młodszych

Kobiety wolą... młodszych

Kobiety wolą... młodszych (fot. CREATISTA/shutterstock.com)

A wydawało się, że jest na odwrót. Że panie lubią starszych facetów - zwłaszcza jeśli chodzi o poszukiwania internetowe. Po zebraniu danych ze strony/aplikacji AYI zajmującej się swataniem online zaskakująca prawda wyszła na jaw. One też polują na świeżyznę.

Portal randkowy "Are You Interested" ma kilkadziesiąt milionów użytkowników, globalna sprawa. Twórcy podliczyli dane 36 tys. osób w wieku 30-49 lat. Informacjom wyciągniętym z tak pokaźnej grupy można chyba wierzyć.

Otóż okazało się, że panie po trzydziestce facetom młodszym o pięć lat odpisują pięciokrotnie częściej niż tym o pięć lat starszym. Troszkę zaskakujące - jednak nie jesteśmy jak wino? Bez zaskoczenia: u facetów jest podobnie, co drugi w ogóle nie szpera po profilach dam starszych od siebie. Choć jeśli atrakcyjna MILF-etka sama zagai, statystyczny męski użytkownik AYI raczej jej odpowie, bo lepszy rydz...

Główne pytanie, jakie rodzi się po lekturze tych rewelacji: jak wyglądałyby wyniki, gdyby przeanalizować aktywność nieco młodszych dziewczyn. W pakiecie jest jeszcze jedna mądrość - nie klikaj w fecebookowe aplikacje, bo zostaniesz królikiem doświadczalnym.

ZOBACZ WIDEO

Komentarze (1)
Kobiety wolą... młodszych
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • avatar

    Gość: elo

    Oceniono 15 razy -3

    Hahaha - kogo obchodzi co lubia kobiety po trzydziestce???!??! Hahahaha. Mogo dac mlodzszemu pocwiczyc na sobie i tyle ich.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy