Domowe sposoby na zrobienie sex zabawki

- Droga redakcjo! Szukamy z narzeczoną sposobu na urozmaicenie naszego życia uczuciowego. Ona jest otwarta na różne eksperymenty, ale twierdzi, odstręczają ją zabawki kupione w sex shopie. Co robić? - pisze do nas Łukasz. Na pytania czytelników odpowiada Maja Koniczyna.

- Łukaszu, jeśli twoja narzeczona ma obiekcje konkretnie do pochodzenia zabawki z sex shopu - może ma nieprzyjemną myśl o tym, kto jej wcześniej dotykał i ogólnie nie ma zaufania do gadżetów z nieznajomej fabryki, zastanawiając się, czy ich używanie jest w ogóle higieniczne - pamiętaj że nie ma nic prostszego, jak stworzyć własną zabawkę domowym sposobem!

W końcu od tego ludzie mają mózgi i łapki, żeby kombinować i wykonać. W roli sztucznego penisa doskonale sprawdza się np. prezerwatywa napełniona wodą i zamrożona. Może wyda ci się to dość niezwykłe, ale wiele kobiet bardzo ceni sobie doznania stymulowane właśnie odrobiną przenikliwego chłodu.

A jak narzeczona nie lubi też mrożonek, możesz napełnić prezerwatywę np. gliceryną i wrzucić do środka kulki. Doskonałymi zabawkami są też najróżniejsze przedmioty użytku domowego - trzeba im się tylko bacznie przyjrzeć. Wiele kosmetyków ma opakowania, które można wykorzystać do zabawy, rozejrzyj się też po utensyliach kuchennych.

Klamerkami do wieszania bielizny możesz pobudzać nie tylko swoje i jej sutki, ale też mogą stać się ciekawym uzupełnieniem pieszczenia wzgórka łonowego i łechtaczki (tylko Łukaszu pamiętaj, że muszą być wtedy rozluźnione!).

Ważne, żebyś wszystko, czym będziesz manipulował, najpierw dokładnie umył, a potem albo włożył w prezerwatywę z nawilżeniem, albo nasmarował grubą warstwą żelu. Jeśli narzeczona i żeli nie lubi, to ją po prostu spytaj, czym by chciała być nasmarowana.

Więcej o:
Komentarze (14)
Domowe sposoby na zrobienie sex zabawki
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mlynek_999

  Oceniono 71 razy 71

  Musiałem artykuł przeczytać trzy razy bo nie wierzę...
  1. Zastanawia mnie, czy pani Maja Koniczyna widziała kiedyś prezerwatywę. Twierdzenie, że po nalaniu do niej wody i zamrożeniu "doskonale sprawdza" się w roli sztucznego penisa sugeruje, że nie. Otóż pani Maju, po nalaniu wody i zamrożeniu może sprawdzić się w roli co najwyżej spłaszczonego jaja, jeśli spłaszczonego jaja ktoś potrzebuje.
  2. Włosy zjeżyły mi się czytając o przyjemności z odrobiny przenikliwego chłodu. Czy wie Pani jaki byłby efekt skorzystania z Pani rady? Chirurg i kalectwo! Efekt przystawienia/włożenia bryły lodu w okolice błon śluzowych jest dokładnie taki sam jak przystawienia języka do latarni w zimie. Tylko "tamte" okolice są nieporównywalnie bardziej podatne na uszkodzenia niż język. Kilkanaście sekund kontaktu z lodem to pewne odmrożenie, martwica i w efekcie wycięcie tych wszystkich wcześniej sprawiających przyjemność okolic.
  3. Co do wkładania sobie opakowań po kosmetykach. Gdziekolwiek by ich sobie nie wkładać. To też najkrótsza droga do chirurga. Opakowania nie służą do tego. Opakowania się otwierają, odkręcają, łamią, a często i uciekają "wgłąb". No cóż, jeśli jednak kogoś bawią takie wizyty na ostrym dyżurze, może śmiało korzystać z zamieszczonych porad.

 • remislanc

  Oceniono 17 razy 17

  Drogi Łukaszu. Rozejrzyj się dokładnie ! W piwnicy masz pewnie obcęgi które zwiększą doznania po użyciu klamerek. Poszukaj też drutu kolczastego i okręć nim piersi partnerki. A może zamiast napełniać wodą prezerwatywę - napełnij 2 litrową butelką po coli ?

  A tak na serio to nie umiesz chyba w 100 % wykorzystać własnego sprzętu..:)

 • Gość: somethingabout

  Oceniono 18 razy 16

  Wałkiem od gniecenia ciasta ;pp

 • leszlong

  Oceniono 20 razy 14

  "W końcu od tego ludzie mają mózgi i łapki, żeby kombinować i wykonać."

  Ludzie mają łapki??? To chyba Maja Koniczyna ma i nie jest człowiekiem. Ludzie mają ręce. Ponadto wkładanie lodu do pochwy to jakieś "sado-maso". Kolejny tekst z poradami "spod brudnego paznokcia".

 • Gość: (x)(x)

  Oceniono 10 razy 10

  marchewka wzmacnia potencje :) tylko trudno ja przymocowac :P

 • terminatorbzdur

  Oceniono 13 razy 9

  Czytelniku, nasmaruj ją maslem. Dobrze sie zlizuje, jeszcze lepiej gdy wczesniej solidnie posolisz. I nie zapomnij o kiju od szczottki. Idealny do anala. Dla niej do orala oczywiscie tylko gruba kaszanka. Bedzie sikac z podniecenia.
  Wiekszych bzdur dawno nie czytalem ....

 • Gość: Pan z warzywniaka

  Oceniono 8 razy 8

  Zapraszam do mnie po świeże owoce i warzywa...:D

 • qwww

  Oceniono 6 razy 6

  "Jeśli narzeczona i żeli nie lubi, to ją po prostu spytaj, czym by chciała być nasmarowana."

  może olejem silnikowym? Boże, kto takie głupoty wypisuje, Koszerna jak listy czytelniczek do "Bravo Girl"...

 • Oceniono 2 razy 2

  na poprawę potencji ja stosuję żel power4sex i sztywniejszy jest i jakby więcej spermy mi wytryska

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX