Seks na odległość - lepszy niż zdrada

Współcześnie bardzo często nawet dobrze funkcjonujące pary muszą się czasem rozstać na dłużej, bo akurat ktoś dostał cudowną pracę w innym kraju, albo rodzina wezwała i trzeba jechać. Nie da się ukryć, że każde dłuższe rozstanie jest obciążone możliwością zdrady.

Dzieje się tak z różnych powodów: nudy, tęsknoty, chęci doznania nowych wrażeń. Rozstanie nie zawsze dobrze wpływa na związek, umówmy się. Lepiej więc poznać zasady seksu na odległość i nie przerywać erotycznej więzi, tym bardziej, gdy rozłąka trwa dłużej.

Tym bardziej, że zasady, które pozwalają uprawiać satysfakcjonujący seks na odległość są bardzo proste. Wystarczy Skype, który ma dziś w zasadzie prawie każdy. To jest naprawdę dobry sposób i przy odrobinie wyobraźni, można poczuć, że partnerka jest tuż obok.

Ekscytujące przygotowania

Na taką sesję warto się umówić z nią odpowiednio wcześniej - z dwóch powodów. Praktycznego: żeby o danej porze każde miało pewność, że będzie w spokojnym miejscu w którym nikt nie zakłóci sesji oraz erotycznego. I może jeszcze ważniejszego: wcześniejsze rozmowy i przygotowania stopniują napięcie i budują nastrój oczekiwania, to pobudza wyobraźnię erotyczną.

W seksie na odległość, jeśli ma być konsumowany częściej i sprawiać radość, bardzo ważne jest, żeby postępować krok po kroku.

Gra wstępna w seksie na odległość dla wielu osób może początkowo być trudna. Ale nie powinno się omijać tego etapu. Warto zacząć ją już wcześniej, podsyłając wiadomości tekstowe zawierające np. krótkie opisy tego, co będziecie robić, w które miejsca chcesz ją pieścić i całować... Możesz tym u niej wywołać niezły rumieniec, gdy przeczyta wiadomość np. w kolejce w sklepie! A ty sam będziesz przebierać nogami, nie mogąc doczekać się wieczoru.

Nie zapomnij jej napisać, że uwielbiasz jej ciało, tęsknisz, nie możesz się doczekać, że masz erekcję... bo właśnie sobie wyobrażałeś jej orgazm. Spytaj, jaką bieliznę ma na sobie - możliwości jest dużo.

Uwaga, po drugiej stronie łącza siedzi żywa osoba

Kiedy już się połączycie - nie spiesz się. Warto przeznaczyć dłuższy czas na rozmowę. Wiele kobiet obawia się, że nie wygląda dobrze w web cam i oczekują, że partner rozproszy te wątpliwości, a przy okazji zapewni o uczuciu. Tak więc rozmowa jest następnym elementem gry wstępnej.

Kiedy atmosfera zrobi się dostatecznie gorąca, zadbaj o ostatnie poprawki, ustawienie kamer tak, żebyście się na pewno dobrze widzieli, możesz włączyć jakąś muzykę, wasz ulubiony utwór na przykład i to jest też moment w którym można zacząć się całkowicie lub częściowo, powoli rozbierać, to jest dodatkowo pobudzające.

Teraz przechodzi się do dotykania siebie. Tutaj możliwości jest kilka i najlepiej co jakiś czas zmieniać układ. Można dotykać się jednocześnie, patrzeć i informować wzajemnie, co się robi i jak to odczuwa. Może zacząć mężczyzna, a partnerka patrzy, lub może zacząć ona od siebie. 
Bardzo ważne jest, żeby nie tracić w tym czasie kontaktu słownego, co nie musi oznaczać dialogu. Ale, przykładowo, gdy ona się pieści, a ty patrzysz, opowiadaj, co widzisz i jak to na ciebie wpływa. Można też zabawić się w sterowanie dotykiem i mówić, np: "teraz wnikam palcem w ciebie"- a partnerka to robi. Później ona może sterować twoim dotykaniem.

Szczytowanie w seksie na odległość można osiągać wspólnie lub osobno. Każde rozwiązanie ma swoje zalety. Niektóre pary bez względu na okoliczności po prostu lubią wspólnie szczytować. Osobny orgazm daje z kolei możliwość dokładniejszego oglądania tego intymnego momentu. Kobiety - wbrew utartej opinii - jeśli tylko partner pozwoli, lubią patrzeć na ejakulację i męskie reakcje związane z orgazmem.

Nie zapomnij, gdy już będzie po...

Jedna z ważniejszych spraw w seksie na odległość: zachowanie po wytrysku i jej orgazmie. To jest ten najlepszy moment na zapewnienie, że było wspaniale, ona jest cudowna, ale i tak nie możesz się doczekać, kiedy jej to wszystko zrobisz na żywo. Jeśli chcesz mieć więcej udanego seksu na odległość bez dramatów, nie przegapiaj tej chwili.

W fazie odpoczynku i zrelaksowania, starajcie się rozmawiać jak najdłużej. Nigdy nie kasuj połączenia tuż po. Wszystko, co dzieje się po uzyskanej właśnie satysfakcji jest tak naprawdę początkiem następnego kontaktu.

. . .

Chcesz zaproponować temat, wciąć udział w dyskusji? Czekamy na Twój mail na: dobryseks@agora.pl

Więcej o:
Komentarze (24)
Seks na odległość - lepszy niż zdrada
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • spoko-spoko

  Oceniono 242 razy 236

  Nie zapomnij wylaczyc trybu konferencyjnego w skypie.

 • dillinger79

  Oceniono 116 razy 96

  gorzej będzie gdy partner zbyt szybko tryśnie w kamerę, wtedy partnerce pozostaje sąsiad, albo listonosz

 • ppriap

  Oceniono 56 razy 56

  Jak mawiał Pan Rumian - "Seks na odległość jest możliwy tylko wtedy gdy odległość jest mniejsza niż długość".

 • q-ku

  Oceniono 32 razy 24

  nie macie pojęcia ilu mężów wpadło już na stosowanie programów szpiegujących....

 • window_licker

  Oceniono 19 razy 15

  Władimir Putin dzwoni...

 • tadec

  Oceniono 16 razy 8

  Ostatnio spowiadałem się Wielebnemu z takiego seksu i doradził odmawiać wspólnie z dziewczyną "dziesiatkę rózańca" zamiast się gzić - a jesli już inaczej nie można to koniecznie uzywać prezerwatywy. I mówią,ze Kosciół jest niereformowalny !?

 • q-ku

  Oceniono 11 razy 5

  nb. piękny biust ma ta pani na fotce. To na zachętę żebyśmy stosowali jedno lub drugie czym prędzej?

 • mniklasp

  Oceniono 6 razy 4

  chodzi o to zeby lacza Skypu byly tzw dotykowe.

 • Gość: Tomek40

  Oceniono 1 raz 1

  A Jak ta druga osoba nie chce to co :) ? Zostaje tylko sex telefon, jak np. ten: ero69.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX