Jak doprowadzić się do orgazmu stopami

- Moja dziewczyna twierdzi, że ma stopy wyjątkowo wrażliwe na seks, a dodatkowo lubi i moje. Trochę mnie to zastanawia. Nie wiem, co mam właściwie w tej sytuacji robić. I czy to możliwe, żeby mieć orgazm "ze stóp"? (Adam)

- Możliwe! I mężczyźni, i kobiety mają wiele punktów erogennych, rozrzuconych po całym ciele. Nie używa się ich, nie rozbudza, nie trenuje... Człowiek przez cały czas aktywności seksualnej może nawet nie wiedzieć, że nie tylko sfera genitalna jest czuła na pobudzenie. Czasami ktoś przekonuje się o tym przypadkowo. Albo w razie potrzeby - na przykład gdy konieczne jest stosowanie tzw. technik zastępczych.

Skąd jej się to wzięło?

Twoja dziewczyna mogła mieć partnera, dla którego stopy były fetyszem, więc skupiał się na ich pieszczeniu. To zazwyczaj wystarcza do uaktywnienia wrażliwości i odczuwania przyjemności. A mogło zdarzyć się i tak, że stosunek między stopami był jednym z jej pierwszych doświadczeń orgastycznych. Młode pary czasem tak robią, jeśli decydują się na uprawianie seksu bez penetracji. To tylko jedna z możliwości, oczywiście. 

Przede wszystkim pogadaj z partnerką. Jeśli doznaje orgazmu wyłącznie wtedy, gdy jej stopy są pieszczone, jest to problem - postaraj się namówić ją na wizytę u seksuologa. Jeśli natomiast po prostu lubi mieć pieszczone całe ciało, także stopy, od czasu do czasu możesz i ty mieć dzięki temu frajdę. Stosunek pochwowy z różnych względów nie zawsze jest możliwy, zastosowanie alternatywnych technik staje się wtedy bardzo praktycznym rozwiązaniem.

Zróbcie to między stopami

Podstawowa technika to, oczywiście, stosunek między stopami. Bardzo stary i prosty sposób na stosunek bez penetracji. W dawnych czasach zachowanie błony dziewiczej bywało koniecznością. Z powodu braku środków antykoncepcyjnych tajniki zastępczych technik przekazywano z pokolenia na pokolenie. Bardzo prosty sposób na taki stosunek - partnerka składa stopy i unosi nogi w górę - obrósł więc dodatkami. 

Można na przykład w trakcie pieszczot wstępnych natrzeć jej stopy wydzielinami z pochwy i twojego członka, ma to działać pobudzająco. W jeszcze innej wersji tuż przed całą akcją oplącz jej stopy majteczkami, które miała cały czas na sobie w trakcie pieszczot. Wydzielane z nich zapachy dodatkowo pobudzą.

Można też stopy najpierw rozmasować, trzeba tylko pamiętać, że nacisk, szczególnie na podbicie, musi być zdecydowany. Odmianą tej techniki jest stosunek między paluchami, które bywają bardzo pobudliwe u obu płci. Można je traktować dokładnie tak jak członek lub łechtaczkę, czyli całować, drażnić, lekko szarpać, ściskać, imitować stosunek. 

Pan paluch

Mężczyzna może paluchem dotykać łechtaczki lub płytko penetrować pochwę partnerki, stosując przy tym ruchy okrężne (to ważne, bo ruch okrężny silniej pobudza). Nawiasem mówiąc - jest to wykonalne w sposób niezauważalny dla otoczenia, jeśli sprytnie usiądziecie. Kobieta natomiast, przy odrobinie wprawy, może doprowadzić u partnera do wytrysku, stosując naprzemienne naciski paluchami na całą długość członka. 

Wprawna kochanka potrafi turlać penis między paluchami bardzo szybko - i nie jest to wcale trudne do nauczenia. Doświadczony partner potrafi z dużym wyczuciem doprowadzić kobietę do orgazmu, pieszcząc ją kantami obu stóp i paluchami, różnicując nacisk i przeplatając dotyki posuwiste i okrężne, muśnięcia i próby wnikania, także analne. Potrzebna jest do tego jedynie odrobina wyobraźni. Oraz, oczywiście bardzo krótko obcięte paznokcie. 

Footjob w popkulturze

Oglądałeś eksperymentalne „9 Songs” Michaela Winterbottoma? Wśród licznych scen seksu Matta z Lisą nie zabrakło i takiej z masażem stopami - akcja działa się w wannie. W „Gotowych na wszystko” Gabrielle zabawia w ten sposób Johna.

Więcej o:
Komentarze (26)
Jak doprowadzić się do orgazmu stopami
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • eskrzynka

  Oceniono 328 razy 324

  'Moja dziewczyna pragnie moich STÓP. Co mam robić?' MYĆ kolego! Myć nogi!

 • de_ent

  Oceniono 204 razy 188

  Jesli ta dziewczyna ma na imię asia to spieprzaj jak najdalej, to świruska ;)

 • r0ger

  Oceniono 89 razy 85

  ''Moja dziewczyna pragnie moich stóp. Co mam robić?''
  To jeszcze nie problem. Znam takie, które pragną tylko moich pieniędzy!

 • tadec

  Oceniono 79 razy 75

  Moja dziewczyna od samego poczatku interesowała sie głownie moja stopą (jedną).Życiową. Wykorzystuje ją turlając sie po galeriach handlowych,drogich restauracjach.Nawilża się głownie zawartoscia mego portfela ciagle powtarzajac : nie wazne zeby był duzy,wazne zeby był gruby....

 • Marek Uzdowski

  Oceniono 50 razy 44

  tez mi problem ... musisz sobie kotus przeszyc czlonka w miesce duzego palca ... tylko sie nie pomyl i nie zrob odwrotnie ...

 • Jarek P.

  Oceniono 52 razy 38

  W "dawnych czasach"? Tych samych, kiedy jednym ze sposobów zachowania higieny były złote kowadełka i młoteczki do dystyngowanego i eleganckiego zabijania wszy? To zaiste taki stosunek zastępczy musiał być niezwykłym doznaniem...

 • fuzzybear

  Oceniono 41 razy 35

  Pogadaj z królem Julianem...

 • cr0ssc0nnect

  Oceniono 34 razy 32

  MORT ?!

 • 29elmi

  Oceniono 23 razy 21

  'Moja dziewczyna pragnie moich STÓP. Co mam robić?" Polecam zdjac buty i skarpety.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX