Zaskakująco inny seks

pomysł

Droga redakcjo, chcę zaskoczyć partnerkę czymś nowym. Potrzebuję podpowiedzi, bo nie mamy pomysłów na fajny seks. Stosunek klasyczny na razie odpada, bo moja partnerka stosuje dopochwowe leki i często zbliżenie nie jest możliwe. Nie bardzo wiemy, co wymyślić. Ona, co prawda, mówi, że może mnie zaspokajać ręką i ustami, ale wolałbym coś innego. Także ze względu na nią. Chodzi mi o coś, co zastąpi sam stosunek, nie pieszczoty przed.      Marcin

 

 

 

 

Marcinie, technik tzw. stosunków zastępczych jest całkiem sporo. A przy odrobinie rozbudzonej wyobraźni erotycznej można wymyślać swoje własne. Techniki te używane są przeważnie w przypadku niedyspozycji partnerki. Odpowiednio przygotowany i przeprowadzony stosunek tego typu może dostarczyć satysfakcji i jej, i jemu.

 

Podpowiadam kilka sposobów:

 

Między piersiami:

Może dostarczyć zwiększonej dawki pobudzenia kobietom ze szczególnie mocno rozbudzoną tą strefą erogenną. Stosunek można rozpocząć, pieszcząc czubkiem języka lub członka obszar dookoła brodawki sutkowej. Jeśli piersi są duże, trzeba je przytrzymać złączone. Przyklęknij nad partnerką i odciągnij napletek do samego końca, a trzon członka otul piersiami. Ruchy frykcyjne wykonujesz w kierunku jej brody.

 

Pod pachą:

Przez wiele osób uznawany za silnie afrodyzjakalny ze względu na dużą ilość feromonów wydzielanych wraz z potem właśnie w tym miejscu. Pamiętaj przy tym, żeby używać w trakcie ruchów frykcyjnych trzonu członka. Żołądź jest podatna na podrażnienia, więc bądź ostrożny. Możesz za to - jeśli partnerce to nie zaszkodzi, a ty lubisz nieco wysiłku - założyć jej lewą rękę na swoją szyję, prawą przytrzymać za jej plecami, a jednocześnie dużym palcem stopy dopieszczać łechtaczkę.

 

Między stopami:

Poproś partnerkę, żeby złączyła stopy. Reszta to już wyłącznie kwestia wybrania takiego ułożenia, żeby było ci wygodnie. Stosunek taki jest wysoko ceniony przez osoby, u których najwięcej punktów erogennych znajduje się właśnie na stopach. I to wcale nie jest rzadkość. Tylko często w trakcie rutynowego współżycia nie ma okazji do dokonania takiego odkrycia. Zresztą u większości ludzi nacisk na podbicie stopy działa silnie pobudzająco. Tylko - no właśnie - trzeba mieć okazję sprawdzić, jak bardzo pobudzająco.

 

Między dużymi palcami stóp:

W zasadzie stosowane jako pieszczota, ale można i w ten sposób doprowadzić sprawę do końca. Członek umieszcza się między dużymi palcami lewej i prawej stopy, partnerka umiejętnie stosuje nacisk, ty sam możesz starać się o dodatkową stymulację poprzez ruchy w przód i w tył. Ściskanie lub związanie czymś dużego palca stopy może - choć nie wszystkim! - dostarczyć dodatkowego silnego doznania.

 

 

na taborecie

 

ON: siada z rozchylonymi udami

ONA: siada przodem lub tyłem na jego kolanach i kołysząc się w przód i w tył prowadzi stosunek inna wersja

ONA: siada tyłem na jego kolanach, a następnie opiera się dłońmi o podłogę, a nogi obwija dookoła jego talii. To wersja dla wysportowanych i oczywiście muszą mieć obydwoje jednakową ochotę!

 

na stole

 

ONA: siada na brzegu z rozchylonymi udami

ON: stoi na wyściełanym krześle

ONA: przyklęka na siedzeniu, ręce opiera na oparciuON: stoi za nią

 

eliza Nowicka, seksuolog

ZOBACZ WIDEO

Komentarze (3)
Zaskakująco inny seks
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  Gość: kk

  Oceniono 1 raz 1

  la pupe czyli....?

 • avatar

  switchart

  Oceniono 1 raz 1

  Nie zapominjmy tez o stosunku analnym. Wymaga to wczesniejszego dogadanie sie, gdzyz nie kazdy to lubi i dla niektorych jest to tabu. Ale w seksie nie ma rzeczy nieodpowiedznich pod warunkiem ze jest PELNA zgoda obydwu partnerow. To ze Iksinska czegos nie uznaje to nie znaczy ze to nie jest odpowiedznie dla was. Paminetajcie ze jedyne reguly tej gry so ze to ma byc BEZPIECZNE, PRZEMYSLANE, i za ZGODA obydwu partnerow.

 • avatar

  Gość: Gość

  0

  zapraszam do beta-testów na sexy-club. pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy