W łóżku czy na podłodze

Droga redakcjo

Przez jakieś dwa miesiące będę się opiekował mieszkaniem rodziców. Moja dziewczyna ma mnie tam odwiedzać. Z różnych powodów jakoś mi nie bardzo zręcznie uprawiać z nią seks w łóżku moich rodzicieli. Pewnie można raz czy drugi na podłodze, ale co potem? Nic nie mogę wymyślić. Ratunku!

Andrzej

 

Może w ogóle się nie kładź na tę podłogę. Lepiej bacznie się rozejrzyj po mieszkaniu. Taka sytuacja sprzyja urozmaiceniom. Wyobraź sobie, że jesteś kochankiem namiętnym i nieprzewidywalnym - zacznij na przykład od stołu, na którym można partnerkę ułożyć względnie wygodnie. Można zacząć od zjadania i zlizywania z jej ciała drobnych smakołyków, szczególnie pobudzająco działa wszystko, co się toczy. Wiele znakomitych sposobów kochania da się wymyślić w nawet średnio dobrze zaopatrzonej kuchni, szczególnie jeśli akurat ma się ochotę na seks nie tylko namiętny, ale i zabawny. Można wtedy wykorzystać dosłownie wszystko, co się ma pod ręką, trzeba tylko uruchomić erotyczną wyobraźnię.

 

 

W pokoju (lub w kuchni):

 

Zwykłe krzesło jest świetnym sprzętem do uprawiania miłości oralnej!

* On przyklęka między jej rozchylonymi udami i pieści ją. Potem mogą się zamienić: on stoi, a ona siedzi na krześle i pieści go ustami.

* Krzesło jest też wygodne przy stosunku od tyłu: ona przyklęka przed krzesłem opierając górną połowę ciała na siedzeniu. On wnika w nią od tyłu.

* Albo jeszcze inaczej: on siada na krześle lub taborecie, ona przodem lub tyłem - pełna dowolność - na jego udach. Już w tej pozycji możliwy jest stosunek.

* Dla bardziej wygimnastykowanych - ona, siedząc na jego kolanach tyłem, opiera się dłońmi o podłogę, a udami obejmuje go w pasie. On wnika w nią lub po prostu pieści na różne sposoby, szczególnie gdy lubi oglądać ją z tyłu.

 

 

A teraz łazienka:

 

Zadbaj wcześniej, żeby było tam wyjątkowo miło i pachnąco. Zapal świeczki, kadzidełka, powieś kolorowe ręczniki, możesz zabarwić wodę lub wrzucić do niej płatki kwiatów - trochę to może kiczowate, ale skuteczne (jeśli wolisz, kup gumowe kaczuszki).

* Wannę możesz wykorzystać jako podparcie i kochać się od tyłu. W tym celu: ona klęka, wspierając się łokciami o brzeg wanny, on przyklęka za nią.

* Innym razem przygotuj kąpiel z pachnących olejków. Wspólna kąpiel to okazja do dokładniejszego obejrzenia intymnych zakamarków. Mydło i gąbkę należy wykorzystać do sumiennego dopieszczenia.

* Szczoteczki na baterie - szczególnie te z obracającym się środkiem - mogą spełniać rolę wibratorów, delikatnie drażniąc sutki i żeńskie, i męskie. Nadają sie zresztą do stymulującego masażu całego ciała. Przy wrażliwej skórze trzeba to robić lekko i po uprzednim posmarowaniu ciała najlepiej czymś śliskim, choćby oliwką.

* Łazienkowe lustra możesz wykorzystać do obserwacji samego aktu. A może uda się sprowokować partnerkę do sesji autoerotycznej? Jeśli nigdy wcześniej się nie oglądaliście wzajemnie w takiej sytuacji, w zaparowanym lustrze, w którym obraz jest mniej realny, może być łatwiej.

* W trakcie kąpieli można nie tylko pieścić się na różne sposoby, ale także uprawiać miłość, i to w najróżniejszych pozycjach - najprościej na jeźdźca.

* Jeśli w łazience jest kabina prysznicowa, to również dobrze. Możliwy jest w niej stosunek w każdej pozycji, warto jednak skorzystać z tego, że miejsce jest nietypowe, i wybrać którąś z pozycji wymagających przyklęknięcia.

* Przekonaj się też, jak wspaniałe mogą być pieszczoty, gdy ona przysiada z rozchylonymi udami (plecy prosto, to ważne!) i opiera się wygodnie o ścianę, a ty leżysz i pieścisz ją ustami albo dłońmi.

 

 

Eliza Nowicka, seksuolog

 

Rys. Małgorzata Ślińska

 

Czytaj także w Znam.to: Czarne noce, białe noce...

ZOBACZ WIDEO

Skomentuj:
W łóżku czy na podłodze
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy