Zmień siodełko poprawisz erekcję

Wiosna sprzyja romansom i wycieczkom rowerowym. Obie wiosenne aktywności mają ze sobą wiele wspólnego. Mówiąc wprost: pokaż mi swój rower, a powiem ci, jaki jesteś w łóżku.

 

Rzecz nie ma nic wspólnego z wróżbiarstwem. Długoletnie obserwacje pozwalają postawić tezę, że kolarze częściej miewają kłopoty z erekcją i inne kłopoty zdrowotne w okolicy pachwin, które mogą dotyczyć również mężczyzn jeżdżących na rowerach rekreacyjnie.

W Ameryce przeprowadzono poważne badania, mające wykazać, czy zamiana tradycyjnego siodełka z długim "nosem" na nowoczesne bez nosa, zmniejsza problemy z erekcją i efekt drętwienia pachwin. Królikami doświadczalnymi było 90 policjantów, którzy pełnią służbę na rowerach. Dotychczas - na tradycyjnych siodełkach. Zostali oni dokładnie przebadani, a następnie dostali rowery z siodełkami bez nosów. Po sześciu miesiącach ponownie zbadano ich stan zdrowia.

Konkluzja jest jednoznaczna - nowe siodełka sprzyjają swobodnemu przepływowi krwi do i z penisa. U badanych stwierdzono lepszą erekcję, a zdecydowana większość doceniła komfort jazdy na siodełku bez noska. 97 procent uczestników badania zdecydowała się po jego zakończeniu pozostać przy beznosym siodełku.

BM

Więcej o: