Atrakcyjność zamknięta w butelce

Mężczyzna korzystający z perfum z wyższej półki, w swojej łazience zdecydowanie powinien mieć coś jeszcze. Feromony - nieodzowny element prawdziwego uwodziciela. Mimo, że nie posiadają swojego zapachu, pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej. Te bezwonne związki chemiczne, zgromadzone w 14 ml flakonie, odpowiadają naturalnemu stosunkowi feromonów wytwarzanych w ciele mężczyzny oraz kobiety.

 

Dlatego między innymi pomagają przełamać blokadę nieśmiałości. Jeśli chcesz wywrzeć na kobiecie ogromne wrażenie, ten atrybut atrakcyjności może okazać się pomocny.

Przydają się również w biznesie, bo wpływają na wybór przywódcy w grupie i podkreślają osobowość osoby, która ich używa.

 

www.feromony.pl

 

Cena: 269 zł

 

 

Zobacz też na Logo24:

 

 

Żyjemy w czasach viagry. Masz problem - sięgasz po niebieską pigułkę - nie masz problemu. No to po co w ogóle zawracać sobie głowę afrodyzjakami? Po to, by po wspólnym wyrafinowanym posiłku przeżyć finezyjny erotyczny deser.

Nie - kobiety lubią bardziej. A jeśli nawet się zdarza, że sama zainteresowana o tym nie wie, to doskonale wie o tym jej organizm i to na wielu poziomach.

Sierpień to miesiąc świeżych zapachów. Nowości od Cartiera, CK Durance i L'occitane pełne są cytrusowych, miętowych i morskich akordów.

Angielski naukowiec stworzył perfumy o zapachu trawy. Świeżo skoszonej trawy. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie domniemane profity, jakie możemy czerpać z wynalazku.

ZOBACZ WIDEO

Skomentuj:
Atrakcyjność zamknięta w butelce
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy