Portfel z bekonu

Co prawda gdy myślisz o tłustym portfelu, masz na myśli raczej portfel wypchany pieniędzmi, ale może ktoś marzy właśnie o czymś takim jak Bacon Wallet?

Ten jest wyjątkowo tłusty, bo z nadrukiem imitującym plastry smakowitego boczku. Nic, oczywiście, nie stoi na przeszkodzie, aby ten skórzany gadżet dodatkowo upaść i bekon przyozdobić sałatą.

 

www.neatoshop.com 

cena: 11 dol.

 

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24

gadżety  

Portfel na odciski

Portfel na odciski

Jakie są dwa najpopularniejsze zabiegi marketingowe mające zwiększyć atrakcyjność gadżetu?

Po pierwsze: deklaracja, że przy powstawaniu skorzystano z technologii NASA. A po drugie, dodanie z przodu nazwy małej literki "i".

Z takim sprzętem przejdziesz przez Irak, Haiti i dżungle Amazonki. A jeśli nawet nie przejdziesz, przetrwają twoje banknoty.
Dla nadzwyczajnie przezornych. Portfel na karty kredytowe i banknoty, który można otworzyć tylko po przeciągnięcia palcem po czytniku linii papilarnych.
Ten portfel ochroni twoje pieniądze w dobie ogólnoświatowego kryzysu. Utkano go z 25 tysięcy stalowych włókien, trzykrotnie cieńszych od kartki papieru.
Nie kurczy się, nie rdzewieje, nie można go też zaplamić. No i ma też jedną właściwość w stylu high-tech. Nie można (za pomocą fal radiowych) zeskanować danych z przechowywanych w nim kart kredytowych.
Więcej o: