Golf po zmierzchu

Twilight Tracer to wysokiej jakości piłeczka golfowa z wbudowaną diodą LED i czujnikami, które powodują, że świeci na czerwono przez 5 min po uderzeniu.

Patent pozwala odnaleźć miejsce jej lądowania o zmroku albo w trudno dostępnym miejscu. Pojawienie się świecącej piłeczki to najbardziej ekscytująca wiadomość ze świata golfa, jaką słyszeliśmy od czasu seksafery z Tigerem Woodsem.

 

www.boysstuff.co.uk 

cena: 13 funtów

 

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Czytaj też na Logo24

gadżety, golf 

Golf po królewsku

Golf po królewsku

 

W nowym klubie golfowym w Sobieniach Królewskich rusza Cranfield Golf Academy. To znana i ceniona w całej Europie szkoła golfa, założona w 1996 r przez Scotta Cranfielda.

Nowoczesne technologie przenikają nawet do tak tradycyjnych dyscyplin sportu jak golf. W walce o zaliczenie kolejnych dołków graczom ma teraz pomagać znany z artylerii i geodezji dalmierz.
 

Kij samobij  

Jeżeli szybko musisz się nauczyć grać w golfa (twój szef grywa, chcesz zaimponować dziewczynie) czas na Gyro Swing. Producent zapewnia, że możesz sobie darować naukę płynnego uderzania piłeczki.

 

Łap za kij  

Wiemy, że twój szef gra w golfa albo niedługo zacznie to robić. To w końcu ulubione zajęcie szefów na całym świecie i do tego bardzo popularny sport. Jak on zacznie grać, to wcześniej czy później będziesz się tej gry musiał nauczyć i ty. Proponujemy zakup rękawicy, która zrobi z ciebie Tigera Woodsa.

Więcej o: