Wszędobylski latarkomagnes

Ta z pozoru zwykła latarka może zamienić się w przydatnego pomagiera podczas naprawy skutków codziennych małych tragedii, takich jak upuszczenie kluczy w trudno dostępnym miejscu.

Po wysunięciu ukrytego teleskopu Extended Magnetic Flashlight z 19 cm wydłuża się do 57, dzięki czemu dotrze do miejsc teoretycznie niedostępnych. Magnes umieszczony na świecącym końcu pozwoli łatwo złowić leżącą za szafką zgubę.

 

www.firststreetonline.com 

cena: 15 dol.

 

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24:

gadżety

Haz-Lo

Czołówki do zadań specjalnych

Wrzesień to ulubiony miesiąc podróżników, grotołazów i miłośników gór. Jeśli też czujesz zew przygody, nie zapomnij zabrać ze sobą największego przyjaciela turysty - porządnej latarki. Takiej, która nie krępuje rąk i świeci dokładnie tam, gdzie kierujesz wzrok. Jednym słowem: czołówki. W naszym butiku znajdziesz modele lekkie i praktyczne, odporne na wodę oraz uszkodzenia. Po prostu profesjonalne.

Niezbędnik włóczykija - gadżety turystyczne

Pomysłowe, niezniszczalne i praktyczne - współczesny wędrowiec nie obędzie się bez kilku gadżetów. Ułatwią ekspedycję, ale nie popsują zabawy. Wciąż będzie to włóczęga w starym, dobrym stylu.
Goryla noga - latarka Gorillatorch

Goryla noga - latarka Gorillatorch

Doświadczenie uczy, że latarka potrzebna jest zawsze wtedy, gdy jej nie mamy pod ręką. 

Gadżety agenta 007

Jako szpieg Jej Królewskiej Mości Bond ma dostęp do najnowszej techniki. Ty nie musisz ryzykować życia - niektóre z gadżetów możesz po prostu kupić.
Więcej o: