Golf w wersji Rambo

Szukasz sposobu na urozmaicenie partyjki golfa? Może zastąpisz kij bronią palną?

ARR-225 to przystawka pasująca do luf większości modeli karabinów AR-15, M4 i M16, która zamienia twoją spluwę w miotacz piłeczek. Po co to komu? Nie wiemy. Ale tak samo nie wiemy, po co komu karabiny oraz gra w golfa, więc w tym szaleństwie jest jakaś metoda.

 

www.cheaperthandirt.com 

cena: 20 dol.

 

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Czytaj też na Logo24:

gadżety, golf 

Golf po królewsku

Golf po królewsku

 

W nowym klubie golfowym w Sobieniach Królewskich rusza Cranfield Golf Academy. To znana i ceniona w całej Europie szkoła golfa, założona w 1996 r przez Scotta Cranfielda.

Nowoczesne technologie przenikają nawet do tak tradycyjnych dyscyplin sportu jak golf. W walce o zaliczenie kolejnych dołków graczom ma teraz pomagać znany z artylerii i geodezji dalmierz.
 

Kij samobij  

Jeżeli szybko musisz się nauczyć grać w golfa (twój szef grywa, chcesz zaimponować dziewczynie) czas na Gyro Swing. Producent zapewnia, że możesz sobie darować naukę płynnego uderzania piłeczki.

 

Łap za kij  

Wiemy, że twój szef gra w golfa albo niedługo zacznie to robić. To w końcu ulubione zajęcie szefów na całym świecie i do tego bardzo popularny sport. Jak on zacznie grać, to wcześniej czy później będziesz się tej gry musiał nauczyć i ty. Proponujemy zakup rękawicy, która zrobi z ciebie Tigera Woodsa.

Więcej o: