Zapach multimediów

Multimedia właśnie zyskały kolejny wymiar. ScentScape wzmacnia wrażenia towarzyszące graniu na pececie lub oglądaniu wideo - poprzez wyziewy.

Podłączane do komputera urządzenie można zsynchronizować tak, by w odpowiednim momencie roztaczało woń właściwą dla danej sceny. Korzysta z kartridżów z zapisanymi różnymi zapachami, które można dokupywać do podstawowego zestawu. Póki co producent oferuje same przyjemne dla nosa wonie, ale jeśli celuje w realizm, powinien rozszerzyć ofertę.

 

www.scentsciences.com 

cena: 70 dol.

 

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Czytaj też na Logo24:

gadżety

Zapach gry o świcie 

Brytyjskie Ministerstwo Obrony finansuje prace nad "nadajnikami zapachu". Technikę, która ma szkolić rekrutów w rozpoznawaniu niebezpiecznych woni, zaadaptują do swoich produktów producenci konsol. Gama dostępnych smrodów jest pokaźna: od potu, przez nitroglicerynę, spaleniznę kabla elektrycznego, proch, spaliny, po pleśń i urynę...

Angielski naukowiec stworzył perfumy o zapachu trawy. Świeżo skoszonej trawy. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie domniemane profity, jakie możemy czerpać z wynalazku.
Mężczyzna korzystający z perfum z wyższej półki, w swojej łazience zdecydowanie powinien mieć coś jeszcze. Feromony - nieodzowny element prawdziwego uwodziciela. Mimo, że nie posiadają swojego zapachu, pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej. Te bezwonne związki chemiczne, zgromadzone w 14 ml flakonie, odpowiadają naturalnemu stosunkowi feromonów wytwarzanych w ciele mężczyzny oraz kobiety.

Żel bez żalu czyli żele intymne

Zmienność bodźców jest bardzo przydatna przy pobudzaniu i stopniowaniu rozkoszy. Żele o różnym działaniu można wykorzystywać jednocześnie lub naprzemiennie.

 

Więcej o: