Nabij kosmitę w butelkę

To nie żarty - kosmici planują inwazję na naszą planetę. Na szczęście ludzkość weszła w posiadanie jaj z zarodkami, dzięki czemu może wychować dorosłego osobnika, a następnie go przesłuchać i poznać plany obcej rasy.

Zrobisz to nawet ty - za pomocą zestawu Test Tube Aliens. Z jaja umieszczonego w wypełnionej wodą tubie wykluwa się mały kosmita, który w ciągu dwóch tygodni - jeśli nie zapomnisz o regularnym karmieniu - rozrasta się do rozmiarów osobnika dorosłego (czyli wielkości rzeczonej tubki). Potem wystarczy zalogować się na stronie www.testtubealiens.com, przesłuchać ufoka, poznać zeznania innych i wykoncypować, jak uratować Ziemię.

 

Cena: 25 dol.

www.thinkgeek.com

 

 

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24 

gadżety 

"StellarWindow Planetarium" to program komputerowy z dołączonym czujnikiem ruchu na USB, które zamienią tablet (albo peceta, jeśli sterujesz czujnikiem na kablu) w potężnej mocy teleskop.
Kupa w kosmosie

Kupa w kosmosie

Ogniwa wodorowe nie są nowym wynalazkiem, NASA używa ich od początków programu Apollo. Jednak transport dużych zapasów wodoru stanowi problem w planowaniu przyszłych załogowych wypraw w odległe obszary kosmosu.

W przyszłym roku możesz zostać następcą Gagarina i psa Łajki. Unosząc się w nieważkości, podfrunąć do okna i spojrzeć z kosmosu na Ziemię. Bez wieloletnich przygotowań, liofilizowanego jedzenia i radzieckiej techniki. Wystarczy zapłacić przedsiębiorcy, celebrycie i?wizjonerowi Richardowi Bransonowi nieco ponad pół miliona złotych.

12 mld oczu wgapiających się w twoje logo przez kilka dni w miesiącu aż do końca świata. To robi wrażenie! Firma Moon Publicity zamierza formować reklamy z księżycowego pyłu, tworząc gigantyczne wzory rzucające gigantyczne cienie.
Więcej o: