Przenośna drzemka

Power Nap jest technologią, która na rynku amerykańskim jest obecna już od 10 lat - były to płyty CD ze specjalnym zestawem relaksacyjnej muzyki oraz dźwięków mających ułatwić zapadnięcie w drzemkę, uczynienie ją głębszą i lepiej regenerującą.

NapMachine to jej nowa wersja - w pełni przenośny odtwarzacz ze słuchawkami, dzięki którym 20-minutową "drzemkę mocy" możesz uciąć wszędzie.

 

www.powernap.com

Cena: 70 dol.

 

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24 

gadżety 

Banana Music Pillow to... muzyczna poduszka w kształcie banana. Muzyczna, bo ma wbudowany głośnik i można do niej podłączyć dowolny zewnętrzny player. Poduszka, bo wiadomo, że najlepiej słucha się, leżąc. W kształcie banana, bo jest sympatyczniejszy niż zwykły prostokąt. A podobno równie wygodny.

Wyluzuj, człowieku!

Wyluzuj, człowieku!

Wyluzowanie życia w ciągłym biegu i stresie nie jest łatwe. Relaxman ma ci to ułatwić.

Jeśli wasza ulubiona pozycja do spędzania wolnego czasu to pozycja horyzontalna, Supine Reading Glasses stworzono dla was. Koniec bezproduktywnego leżenia i gapienia się w sufit.

Jeśli przeszkadza nam dzwonek w komórce, możemy go zamienić na alarm wibrujący. Dzięki poduszce Vibrating Anti Snore Pillow, to samo możemy wreszcie zrobić z głośno chrapiącym człowiekiem.
Więcej o: