Ptaszek na uwięzi

Niby nic, a cieszy.

Jako chłopcy nasłuchaliśmy się napomnień rodziców w rodzaju: ?Tylko pamiętaj o umyciu rąk i zapięciu rozporka?. Zdarzało się też, że niepomni na te ostrzeżenia, wychodziliśmy rozchełstani na podwórko i tam padaliśmy ofiarą beznadziejnych żartów naszych kolegów w stylu: ?Dzisiaj nie wtorek, zapnij rozporek? (Do dzisiaj nie wiem, dlaczego właśnie we wtorek można było tego nie robić). Od tych czasów niewiele się zmieniło, bo koledzy ze szkoły czy pracy tylko czekają, by cię zdyskredytować w oczach ładnych koleżanek i głupich przełożonych. Skutkom zgubnej nonszalancji zapobiegnie praktyczna zapinka utrzymująca suwak twoich spodni w odpowiednim miejscu.

 

smartasaker.se

Cena: 39,00 koron szwedzkich

 

Tekst: CJ

Zdjęcia: materiały promocyjne (montaż)

 

Czytaj też na Logo24:

gadżety

Polecamy szukającym upominku dla kolegi z wojska. Pora skończyć z prymitywną, oldskulową modą odliczania dni, które pozostały do zakończenia służby, za pomocą "falomierza".

Smycz na komórkę

Smycz na komórkę

Gubienie i kradzieże telefonów to plaga. Nie ma gorszego uczucia niż uświadomienie sobie, że zgubiliśmy komórkę. A wraz z nią wyparowały wszystkie ważne kontakty. ZOOM to elektroniczna smycz dla telefonu.

Z takim sprzętem przejdziesz przez Irak, Haiti i dżungle Amazonki. A jeśli nawet nie przejdziesz, przetrwają twoje banknoty.
Jednorazowe okulary

Jednorazowe okulary

Funglasses: najprostszy i najszybszy sposób na ochronę oczu przed szkodliwymi promieniami słońca.
Więcej o: