Do wyboru, do koloru

W dawnych czasach, gdy wszyscy mieli takie same rowery (w mieście składaki, a na wsi jednoślady Ukraina), by podkreślić swoją indywidualność, wkładałem w szprychy kół karty do gry.

Jak one furkotały i zadawały szyku! Teraz, jeżeli nie wystarcza nam wybór setek modeli rowerów dostępnych w sklepach, możemy dokupić sobie opony w dowolnym kolorze. Producenci zapowiedzieli, że niedługo na rynku pojawią się kolorowe opony do samochodów, a nawet ciężarówek.

 

loveloshop.pl 

Cena: 149zł.

 

Tekst: CJ

Zdjęcia: materiały promocyjne (montaż)

 

Czytaj też na Logo24:

gadżety, rowery

Zmień siodełko poprawisz erekcję
Wiosna sprzyja romansom i wycieczkom rowerowym. Obie wiosenne aktywności mają ze sobą wiele wspólnego. Mówiąc wprost: pokaż mi swój rower, a powiem ci, jaki jesteś w łóżku.
Superteoria superwszystkiego: Banalny, zaskakujący rower

Superteoria superwszystkiego: Banalny, zaskakujący rower

Rower to genialna konstrukcja, która po 125 latach w pryncypiach pozostaje niezmienna. Ale wciąż potrafi zaskoczyć.

Kaski po włosku

Kaski po włosku

W słonecznej Italii na skuterach jeżdżą wszyscy poza kierowcami taksówek: młodzież, emeryci, biznesmeni. Obowiązkowy kask stał się przedmiotem codziennego użytku, więc Włosi przywiązują do jego wyglądu ogromną wagę. Dlatego Borsalino - słynny producent kapeluszy z Piemontu - w swojej ofercie ma również bardzo oryginalne kaski.

Nie ma chyba lepszego sposobu na wyróżnienie się wśród coraz liczniejszej rowerowej braci niż dostojne przemieszczanie się bicyklem. Dodatkowe punkty w kategorii "lans" ten Penny Farthing otrzymuje nie tylko ze względu na oldschoolowy wygląd, ale też stylowe połączenie go z nowoczesnością.

 

 

Więcej o: