Nie zapomnisz nigdy

Stoisz na środku sklepu z pustą głową i koszykiem i panicznie kombinujesz, co miałeś kupić.

Czy swój ulubiony browarek, czy może krem do rąk dla niej? A może pampersy dla dziecka i jedzenie dla psa? Od dzisiaj koniec z uczuciem przerażenia, które cię ogarnia, gdy wysłany po zakupy, uświadamiasz sobie nagle, że zapomniałeś, co masz kupić. Sprytny tatuaż nałożony przed wyjściem na zakupy przez troskliwych bliskich uchroni cię przed kompromitacją. W zestawie dostaniemy 12 ?karteczek? i specjalny żelowy pisak.

 

worldwidefred.com

Cena: 5,99 dol.

 

Tekst: CJ

Zdjęcia: materiały promocyjne (montaż)

 

Zobacz też na Logo24:

gadżety 

Drukarka zakupów

Drukarka zakupów

Gadżet dla pisarzy, którzy przy zapisywaniu swoich mądrych myśli korzystają z dyktafonów. Albo dla osób zapominalskich. Przyczepiane do lodówki urządzenie rozpoznające głos wydrukuje ci listę zakupów.

Notatnik wielokrotnego użytku

Notatnik wielokrotnego użytku

Stare cywilizacje jako materiału pisarskiego często używały glinianych tabliczek. Dziś ceramika znów wraca do łask - Ceramic Notepad to ceramiczny notatnik, który łączy tradycję z ochroną środowiska. 

Testowane na własnej skórze

Jak przebiega zabieg tatuowania?

Sprawdziliśmy to na skórze Wojtka Adamczyka z działu reklamy naszego wydawnictwa.

tatuaż
Do wyboru, do koloru
Lubisz tatuaże, a na twoim ciele brakuje już miejsca? Nie przejmuj się. Mieszkaniec Toronto Pauly (nomen omen) Unstoppable - w wolnym tłumaczeniu Nie do Zatrzymania, jako pierwszy człowiek sprawił sobie tatuaż gałki ocznej.
Więcej o: