Elektryczny tandem

Nazwa tego roweru mówi o nim wszystko, co najważniejsze - The Only Electric Bicycle Built for Two. Jest jedyny w swoim rodzaju, jest napędzany elektrycznie i jest tandemem.

Dwie osoby mogą poruszać się na nim z prędkością 32 km/h. Plus to, co wypedałują. Wytrzymały, wygodny, z 48-woltową baterią napędzającą 500-watowy silnik, pozwala (w zależności od wagi użytkowników i rodzaju terenu) na 40-kilometrowe przejażdżki. Albo dłuższe. Nie zapominaj, że są pedały. Elektryczny tandem

Nazwa tego roweru mówi o nim wszystko, co najważniejsze - The Only Electric Bicycle Built for Two. Jest jedyny w swoim rodzaju, jest napędzany elektrycznie i jest tandemem. Dwie osoby mogą poruszać się na nim z prędkością 32 km/h. Plus to, co wypedałują. Wytrzymały, wygodny, z 48-woltową baterią napędzającą 500-watowy silnik, pozwala (w zależności od wagi użytkowników i rodzaju terenu) na 40-kilometrowe przejażdżki. Albo dłuższe. Nie zapominaj, że są pedały.

 

www.hammacher.com

Cena: 3400 dol.

 

Tekst :TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Czytaj też na Logo24:

rowery, gadżety

YikeBike - konkurencja dla segwaya

YikeBike to - według jego twórców - najmniejszy elektryczny rower, jaki kiedykolwiek powstał.

Rower offroadowy

Rower offroadowy

Piękny nie jest, ale nie tego oczekujemy od wołu roboczego.

Bez pedałowania
Podobno dziś prawdziwych cyrkowców już nie ma, ale gdyby ktoś chciał jednak spróbować, to powinien zaczekać na SBU (self-balancing unicycle). Napędzany elektrycznością pojazd sam (dzięki żyroskopom) utrzymuje równowagę w pionie. Nad przechyłami bocznymi musi panować cyklista.
Puma na kołach

Puma na kołach

Normal 0 21 Segway we współpracy z General Motors opracował nową wersję nie-tak-popularnego...sterowanie również jest elektryczne) oraz zadaszenie. Są nawet pasy! Segway z chodników zjechał więc na ulice. Z przodu i tyłu znajdują się dodatkowe...

Więcej o: