Inteligentny magnes w butelce

Ferrofluid to inteligentna ciecz, którą interesują się nauka, przemysł (zbrojeniówka, producenci głośników i układów chłodzących), a także sztuka.

W połączeniu z magnesem tworzy widowiskowe jeżyki. Zjawisko jest efektem polaryzacji magnetycznej i przemieszczania się drobin zawieszonych w płynie. Dzięki 60-mililitrowej buteleczce będziesz mógł doświadczenia przeprowadzić sam. Tyle że na małą skalę.

 

www.magnet4less.com

Cena: 17 dol.

 

Tekst :TK    

Zdjęcia:  materiały prasowe (montaż)

 

Czytaj też na Logo24:

zabawki, gadżety

Magnes na usługach wyobraźni

Magnes na usługach wyobraźni

Nawet jeśli do tej pory twój związek ze sztuką i magnetyzmem ograniczał się do przyczepiania obrazków na lodówce, nic nie stoi na przeszkodzie, byś z dnia na dzień zamienił się w Michała Anioła nowej ery. 

Metal rozpływający się w dłoni

Gal to miękki i kruchy metal, który topi się w temperaturze niespełna 30°C.

Kolorowanka dla dorosłych

"The Big Coloring Book of Vaginas" to... Chyba nie trzeba wyjaśniać, prawda?

Oto nowy wymiar biurowego relaksu - fontanna Mini Zen. "Mini", bo wypełniona otoczakami fontanna ma jedynie nieco ponad 6cm średnicy.

 

Więcej o:
Komentarze (1)
Inteligentny magnes w butelce
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Maria

    Oceniono 1 raz -1

    DziĹ? od rana mam spieprzony humor, bo w rwmiooze ze znajomym wygadaĹ?em siÄ?, Ĺźe dziĹ? na obiad do drugiego dania bÄ?dÄ? miaĹ?a surf3wkÄ? z pora.On zamiast podzieliÄ? mf3j zachwyt ze stoickim spokojem odparĹ?,Ĺźe nie lubi pora.Jak by grom we mnie strzeliĹ?, jak tak moĹźna? Moje uczucia gastronomiczno-smakowe zostaĹ?y wrzucone do rynsztoka i obraĹźone do tego stopnia, Ĺźe do jutra juĹź nic nie zjem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX