Prawie jak żaba

Człowiek nie jest z natury stworzeniem wodnym i nic z tym nie zrobisz. A przynajmniej nie ze wszystkimi tego konsekwencjami.

Dzięki rękawicom do pływania Darkfin Gloves możesz pokazać ewolucji środkowy palec. W sensie dosłownym będzie to jednak nieco skomplikowane - palce w rękawicach połączone są błoną, zwiększającą powierzchnię dłoni o 70 proc., co, oczywiście, przełoży się na prędkość twojego kraula.

 

www.firebox.com

Cena: 22 funty

 

Tekst :TK    

Zdjęcia:  materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz na Logo24:

gadżety , Sport

Z fajką w zębach

Z fajką w zębach

Oto najprostsza forma zwiedzania podwodnego świata. Do snorkelingu nie potrzebujesz drogiego sprzętu nurkowego. Wystarczy krótkie przeszkolenie

Szczęki

Szczęki

Żarłacz biały - doskonała maszyna do zabijania. Żywi się rybami i fokami, ale lubi też zapolować na człowieka. Postanowiłem zajrzeć mu z bliska prosto w paszczę.

Człowiek Wielkiego Błękitu

Człowiek Wielkiego Błękitu

Co samotnie nurkujący człowiek może zobaczyć na głębokości 318 m? - Nic wyjątkowego, żadnych złotych monet i skarbów. Trochę meduz, krewetek, ewentualnie jakąś formę życia sprzed milionów lat - mówi Nuno Gomes, który jako jedyny na świecie zanurzył się w tak bezkresnej głębinie.

Telefon komórkowy jest wyłączony i schowany w wodoszczelnym worku. Cywilizacja została daleko z tyłu. Zamiast godzin liczysz mosty, wsie, przepłynięte kilometry. Machasz rytmicznie wiosłem. Jest spokój, cisza i totalny relaks. Umysł w trybie stand by i endorfiny.

Przez wiry i porohy Kaligandaki

Oto opowieść o jednej rzece, trzech pontonach i kilkunastu bardzo mokrych osobach.

 

Więcej o: