Kask gore

Gdyby wybrać najpopularniejszy wzór umieszczany na kasku, na pierwszym miejscu prawdopodobnie uplasowałyby się płomienie. O ile bywają one synonimem obciachu, o tyle na pewno obciachem nie można nazwać Flame Frame -

- wyprodukowanego w limitowanej liczbie sztuk kasku wyrzeźbionego przez Masatakiego Kurashinę. Wątpimy we właściwości ochronne gadżetu, ale w jego walory estetyczne - zdecydowanie nie.

 

www.japantrendshop.com

 

Cena: 934 dol.

 

Tekst: TK

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Czytaj też na Logo24:

gadżety, rowery

Superteoria superwszystkiego: Banalny, zaskakujący rower

Superteoria superwszystkiego: Banalny, zaskakujący rower

Rower to genialna konstrukcja, która po 125 latach w pryncypiach pozostaje niezmienna. Ale wciąż potrafi zaskoczyć.

Kaski po włosku

Kaski po włosku

W słonecznej Italii na skuterach jeżdżą wszyscy poza kierowcami taksówek: młodzież, emeryci, biznesmeni. Obowiązkowy kask stał się przedmiotem codziennego użytku, więc Włosi przywiązują do jego wyglądu ogromną wagę. Dlatego Borsalino - słynny producent kapeluszy z Piemontu - w swojej ofercie ma również bardzo oryginalne kaski.

Oczy dookoła kasku

To, co tak naprawdę jest najważniejsze w motocyklowym hełmie Reevu MSX1, to fakt, że jest on bardzo dobrze zaprojektowany i bezpieczny.
Ekstremalny głośnik

Ekstremalny głośnik

Takie sporty, jak jazda na rowerze, desce czy snowboardzie, są szczególnie mocno związane z muzyką - włączcie którykolwiek z kanałów prezentujących te dyscypliny.

Więcej o: