Piłkarzynki

Choć 90 proc. fanów piłki ma to gdzieś, w futbolu panuje równouprawnienie, czego dowodem może być chociażby niedawny kobiecy mundial w Niemczech. A także ten oto stół do piłkarzyków RS2 Foosball Table.

Ma on wszystkie walory tradycyjnego, tyle że jako pierwszy na świecie pozwala na rozgrywanie meczów figurkami kobiet (lub też pojedynków panie versus panowie, a nawet drużyn mieszanych). Kolory koszulek także jakby bardziej dziewczęce. Nie wiemy, jakie uczucia towarzyszą grze różowymi ludzikami, ale emocje są na pewno większe niż podczas oglądania meczu futbolu w wydaniu płci pięknej.

 

www.rs-barcelona.com

 

Cena: 4365 dol.

 

Tekst: TK    

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Czytaj też na Logo24:

gadżety, zabawki, gry 

Superteoria superwszystkiego: Graj i dziel

Nie dajcie sobie wmówić, że piłka nożna jest bez sensu. Futbol sensów ma wiele, a najgłębszym z nich, najbardziej pierwotnym i najbliższym futbolowemu duchowi jest dzielenie.

Zabawka dla dużych chłopców

Czy wiesz, że...  na piłkarzyki stołowe można wydać ponad 80 000 zł! Miłość do futbolu nie zna granic.

Zamiast czekać na Euro 2012 odpal FIFĘ 12!

Zmiany, które przynosi "FIFA 12", trudno uznać za rewolucyjne. Nowa edycja gry ugruntowuje jednak pozycję piłki nożnej od Electronic Arts jako niezagrożonego hegemona gatunku.

Piłkarzyki na salonach Piłkarzyki na salonach
Stół do piłkarzyków to wielka frajda, ale nie w każdym domu znajdzie się dla niego wystarczająco dużo miejsca. Jeśli masz z tym problem, powinien cię zainteresować mebel Offside.

Więcej o: